Kampanya Bulucu

Bimeks Mağazalarından Philips TV Almaya Söz Verenlere Fiat 500 Kazanma Şansı

Bimeks kampanyaları ve Philips kampanyaları ortak olarak, sizin bir sözünüze Fiat 500 ailesinden S3 model araç kazanma şansı veriliyor. Bunun için yapmanız gereken kampanya tarihler arasında bu TV’yi alacağınıza söz vermek ve kampanya bitmeden bunu almak.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Fiat kampanyaları ile www.androidtvsalonda.com adresine girerek, kampanya tarihleri arasında formu doldurup, ön sipariş vermiş olduklarında ve yine kampanya tarihleri arasında bu sözünü tutup, TV’yi satın almış olduklarında kampanya için bir adet çekiliş hakkı kazanıyorlar. Yapılacak çekiliş ile 1 kişiye 2015 model Fiat 500 POP S3 araç ve 5 kişiye de Huawei Smart G7 Cep telefonu kazanabilme şansı yakalıyorsunuz.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyadan faydalanmak için formu eksiksiz doldurarak, kampanya tarihi bitmeden TV modelini satın almış olmanız gerekir. Satın aldığınız TV’nin faturasını en geç 19 Ağustos 2015 tarihinde olmak üzere Pure İletişim’e göndermeniz gerekir. Faturası ulaşan müşterilerin hepsi kampanyaya katılmış olur.

Kampanya Hangi Tarihler Arasındadır?

5 Haziran tarihinde başlayan bu kampanya 7 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyaya katılmak için bu tarihler arasında hem formu doldurarak söz vermeniz, hem de sözünüzü tutmanız gerekiyor. Form doldurmadan alacağınız TV’ler, ya da formu eksik doldurarak alacağınız TV’ler kampanya kapsamının dışında tutulur.

Kampanya Hangi Ürünlerde Geçerlidir?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için sadece belirlenen 4 modem Philips TV’lerden birini almanız gerekmektedir. Bu modeller Philips 49PUK7100, 49PUK7150, 55 PUK7100, 55PUK7150’dir. Bunların dışındaki modeller ve ürünler kampanya kapsamının dışındadır.

Çekiliş Ne Zaman Yapılacak?

Kampanyanın çekilişi 3 Eylül 2015 tarihinde Pure İletişim Danışmanlık ve Organizasyon Hizm A.Ş.’nin konferans salonunda, saat 11:00’de halka açık olarak ve noter huzurunda yapılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.