Bimeks Bi Para Hediyesi Tüm Notebooklarda | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Bimeks Bi Para Hediyesi Tüm Notebooklarda

Bimeks teknoloji ürünlerinin hemen hemen hepsinde ama özellikle de Notebook kampanyalarında yapmış olduğunuz alışverişin yüzde 10’nu kadar bi para hediye ediyor. Örneğin 100 liralık bir notebook aldınız ve kazanacağınız tutar toplamda yüzde 10 yani 100 lira Bi para olacaktır. Bir paralarınızı hemen ertesi gün kullanmaya başlayabilirsiniz ve herhangi bir kota uygulaması yapılmıyor.

Bimeks bi para kampanyası 14 Eylül 2014 tarihine kadar geçerlidir. Kazanmış olduğunuz bi paralarınızı ise 30 Haziran 2015 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Notebook para puan hediyesi vermiş olan bimeks bu kampanyada üst alışveriş sınırı ise tutmamış. Kampanya dâhilinde kazanılan puanlarınızı kullanırken bir başka kampanya ile birleştiremeyeceğinizi de bilmelisiniz. Bimeks puan hediyesi için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Kampanya Detayları

Bu kampanya 14 Eylül 2014 tarihine kadar geçerlidir. Finansal çözüm eylül ayı itibari ile farklılık gösterebilir. Worldcard ve Maximum’a 9 taksit, Advantage, Axess, Bonus, CardFinans, Paraf, Türkiye Finans’a 5 taksit, Bank Asya’ya 3 taksit uygulanır. Cep Telefonlarında taksit uygulanmamaktadır. Diğer banka kartlarının taksit seçeneğini mağazalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ürün resimleri örnektir ve aksesuarları itibari ile satın aldığınız üründen farklılık gösterebilir. İlanımızda yer alan resim, fiyat ve ürün gibi bilgilerdeki yazım hataları söz konusu olduğunda mağazalarımızdaki bilgi ve fiyatlar geçerli olacaktır. TL fiyatlara KDV dahil olup döviz kurları piyasa koşullarına göre belirlenmektedir. İki kampanya aynı anda kullanılamaz. Bimeks kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kampanya tüm Bimeks ve Electro World mağazalarında geçerlidir. Kazanılan bipara ile ilgili tüm bilgiler mail ile gönderilecektir. Kazanılan bipara ertesi gün kullanılabilir. Temmuz ayında hak edilen bipara 30.06.2015 tarihine kadar kullanılabilir.
Web’e özel ibareli ürünler kampanyaya dahil değildir.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.