Kampanya Bulucu

Bimcell’den Hediye 1 GB ve 500 SMS Kampanyası

GSM operatörleri arasında ki rekabetten kaynaklı olarak birçok paket ve tarife kampanyası yapılıyor. Fakat Bimcell yapılacak en iyi kampanyalardan birini yaptı. Şimdi Bimcell kampanyaları ile yapacağınız yüklemelerde hem hediye internet, hem de SMS kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu tarife kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Bimcell hat kullanan müşteriler hatlarına 20 TL yüklemeniz durumunda hem her yöne 500 SMS, hem de 1 GB internet kazanabilirsiniz. Üstelik bu kampanya tüm müşteriler içi geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Bimcell müşterilerinin katılımına açıktır. Hem yeni müşteriler, hem de mevcut müşteriler bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanya sadece faturasız hat müşterileri için geçerlidir. Ayrıca kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kanaldan yükleme yapmak yeterli olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya kapsamında ki 500 SMS ve 1 GB internet farklı koşullarda sağlanacaktır. Kampanya tarihleri arasında 20 TL yüklemeniz durumunda her yöne 500 SMS otomatik olarak tanımlanır. Fakat internet paketi için yükleme yaptıktan sonra telefonunuzun mesaj bölümüne HEDIYE1GB yazıp, 4551’e göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajı ile internet tanımlanır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Her yöne SMS kampanyası için herhangi bir tarih sınırlaması yapılmamıştır, kampanya sürekli olarak devam edecek. Hediye 1 GB internet kampanyası ile 8 Aralık 2015 ile 29 Şubat 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında 20 TL veya daha üstü yüklemeler yapmalıdır.

Kazanılan Hediyelerin Kullanım Şartları Nelerdir?

Kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan SMS ve internet 30 gün boyunca geçerli olacaktır. 30 gün boyunca kullanılmayan internet ve SMS’ler 30 günün sonunda silinecektir. Hediye olan internet ve SMS’ler bittikten sonra eğer varsa paketinizin kullanımına geçer. Eğer herhangi bir paket ya da hediyeni yok ise standart ücret üzerinden ücretlendirilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.