Biletix.com'dan QR Kod Ödeme ile yapılacak her işlemde %25, toplam 25 TL indirim! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Biletix.com’dan QR Kod Ödeme ile yapılacak her işlemde %25, toplam 25 TL indirim!

1 Temmuz 2018 ile 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil aracılığıyla Biletix.com’dan QR Kod Ödeme ile yapılacak her işlemde %25, toplam 25 TL indirim kazanacaksınız. Eğer Yapı Kredi Mobili daha önceden indirmediyseniz, Kampanyaya katılmak için yapı kredi cüzdan uygulamasına ihtiyacınız var. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasına henüz sahip değil iseniz, Android işletim sistemine sahip cep telefonları için Google Play store üzerindeki arama butonuna Yapı Kredi Cüzdan yazarak arama butonuna tıklayın. Karşınıza gelen indirme sayfasında yeşil ibare ile belirtilmiş olan “İndir” butonuna tıkladığınız taktirde uygulama cep telefonu ve İnternet hızınız ile doğru orantılı olarak cep telefonunuza yüklenecektir. Ancak bu uygulamayı cep telefonu Android sürümü 4.4.4 ya da daha üzeri olan kullanıcılar kullanabilir. İOS işletim sistemine sahip kullanıcılar ise Apple Store üzerindeki arama butonuna Yapı Kredi Cüzdan yazarak arama butonuna tıklayın. Karşınıza gelen indirme sayfasında yeşil ibare ile belirtilmiş olan “İndir” butonuna tıkladığınız taktirde uygulama cep telefonu ve internet hızınız ile doğru orantılı olarak cep telefonunuza yüklenecektir. Ancak bu uygulamayı cep telefonu İOS sürümü 8.1  ya da daha üzeri olan kullanıcılar kullanabilir. Bu uygulamayı edindikten sonra Kampanyalar “Bana Özel” bölümünde yer alan “Biletix.com’dan QR Kod Ödeme ile yapılacak her işlemde %25, toplam 25 TL indirim!” kampanyasının altında bulunan “KAMPANYAYA KATIL” butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 1 Temmuz 2018 ile 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil aracılığıyla Biletix.com’dan QR Kod Ödeme yönteminde geçerlidir. Bununla beraber kampanyaya katılım gerçekleştirmeden yapılan alışverişlerde kampanya koşullarını yerine getirseniz bile 25 TL indirim hakkı size verilmeyecektir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanya müşteri ve cihaz bazında geçerli olup her müşteri en fazla 25 TL indirim kazanabilecektir ve aynı gün yapılan işlemlerden yalnızca ilki kampanyaya dahil edilecektir.
  • Kampanyadan bir defaya mahsus olarak faydalanabilir.
  • World Kart kampanya kurallarını değiştirme ve durdurma haklarını saklı tutar.
  • World kart’ın biletix ortaklığına düzenlenen kampanya hakkında herhangi bir probleminiz var ise World kartın resmi internet sitesi üzerinde yer alan müşteri iletişim formunu eksiksiz bir şekilde gönderdiğiniz taktirde müşteri danışma ekipleri ile iletişme geçebilirsiniz.
  • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel banka kartları ile biletix.com’dan yapılacak peşin ya da taksitli alışverişler dahildir. Kazanılan indirimler 16 Ağustos 2018 tarihinde kredi kartı ekstresine ya da banka kartınızın bağlı olduğu hesaba yansıtılacaktır. Kampanya kapsamında kazanılacak indirim tutarı müşterinin en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı ya da banka kartı olması durumunda yansıtılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.