Kampanya Bulucu

Beyaz Eşya ve Elektronik Harcamalarında 75 TL’ye Varan Paraf Para!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Beyaz Eşya ve Elektronik Harcamalarında 75 TL’ye Varan Paraf Para!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde Paraf ile kampanyaya dahil edilmiş olan Paraf üyesi elektronik ve beyaz eşya mağazalarına giderek Paraf POS cihazları üzerinden tek seferde 750 TL ve üzeri alışveriş yapacak olan kişilere 40 TL değerinde ve tek seferde 1.500 TL ve üzeri alışveriş yapacak olan kişilere tam 75 TL değerinde Paraf Para hediye edilecektir!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 3 Mayıs ve 17 Mayıs 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin herhangi bir tutarda harcama yapmadan önce banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden MAYIS yazdıktan sonra 3404 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için gönderilecek olan kısa mesajın Türkiye Halk Bankası sistemine ulaşmasının ardından banka tarafından kart sahibine gönderilecek olan kayıt olma bilgisi mesajının ardından yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilecektir. Bununla birlikte kampanyaya ücretsiz bir şekilde katılmanız mümkün olsa da gönderilecek olan kısa mesajların Turkcell, Türk Telekom ya da Vodafone operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekir.

Kazandığım Paraf Para’lar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kazanılmış olan Paraf Para’lar iş yeri tarafından POS cihazı üzerinden yapılacak olan gün sonu işleminin ardından bir sonraki gün sistem tarafından otomatik bir şekilde kartınıza yüklenecektir.

Kazandığım Paraf Para’ları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kazanmış olduğunuz Paraf Para’ları 4 Haziran 2017 saat 23:59’a kadar kullanmanız gerekmekte olup bu tarihe dek kullanılmayan ve bu kampanya ile birlikte kazanılmış olan Paraf Para’lar 5 Haziran 00:00 itibarı ile kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde kartınızdan tamamen silinecektir.

Kazandığım Paraf Para’ları Nerede Kullanabilirim?

Paraf ile kazanılmış olan Paraf Para’ları Paraf üyesi olan herhangi bir iş yerinde kullanmanız mümkündür.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş olduğu için kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerde müşterilerin asıl ya da ek kartları ile birlikte kampanyaya yalnızca bir kez katılmasına izin verilmiş olup kazanabileceği Paraf Para tutarı 75 TL ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Business kartlar, banka kartları ve sanal kartlar kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin ardından iadesi ya da iptali gerçekleşen bir ödeme ile herhangi bir tutarda Paraf Para kazanmanız mümkün olmayacaktır.

Paraf Para kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Sanal POS cihazı üzerinden yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmiştir.

Paraf Para transferi işlemleri Paraf Para kullanımı olarak sayılmayacak olup transferi gerçekleşmiş olan Paraf Para’lar da geri alınır.

Türkiye Halk Bankası önceden fiili bir şekilde haber verme ihtiyacı dahi hissetmeden kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu şartların herhangi bir bölümünü ya da tamamını değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.