Kampanya Bulucu

Beyaz Eşya Alışverişinize 40 TL Bonus!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Beyaz Eşya Alışverişinize 40 TL Bonus!” kampanyası ile birlikte kampanya kapsamında belirtilmiş olan kartları kullanarak kampanya tarihleri içinde Bonus üyesi olan iş yerleri üzerinden tek seferde yapılacak olan 1.000 TL ve üzeri beyaz eşya alışverişlerinde 40 TL Bonus kazanma fırsatını yakalarsınız!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin 27 Mart ve 30 Mart 2017 tarihleri arasında Bonus üyesi olan iş yerlerden kampanya kapsamında belirtilen kartları kullanarak 1.000 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin kullanabileceği tek kanal Bonus Flaş uygulamasıdır. Bu uygulamaya üzerinden kampanyaya katılmak isteyen kişilerin uygulama üzerinden kampanya sayfasına giriş yaparak kampanya kapsamında herhangi bir harcama yapmadan önce “HEMEN KATIL” butonuna tıklaması gerekmektedir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin Easy, Bonus Business, Paracard, Flexi, Money Bonus ve Garanti Bonus kartlarından birini kullanması gerekmektedir. Kampanyaya ek kartlar dahil edilmiş olup, kampanya kapsamında elde edilen Bonus kazanımları, ilgili karta yüklenir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında yapıldığı için her bir müşterinin kampanyaya sadece tek bir kez katılabilme hakkı bulunmaktadır. Bu sebeple de her bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 40 TL değerinde Bonus kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi kartları ile kampanyaya katılmak isteyen kişiler herhangi bir ücret ödemeyecektir.

Aynı gün içinde yapılacak olan alışverişlerden sadece ilki geçerli olacaktır.

Kampanyaya sadece Bonus Flaş uygulaması üzerinden katılım gösterilebilecektir.

Kampanyaya sadece yurt içinde yapılacak olan alışverişler dahil edilmiştir.

Beyaz eşya sektörü haricinde yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Yapılacak olan beyaz eşya alışverişlerinin yurt içinde ve taksitli ya da tek ödemeli bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Yalnızca şahıs şirketine sahip olan müşteriler ticari kartlarını kullanarak Bonus Flaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılabilecektir. Tüzel müşterilerin bu kampanyadan yararlanması mümkün değildir.

İnternet üzerinden yapılan harcamalar, mail order ve telephone order işlemleri olan MoTo işlemleri, temassız işlemler ve Bonus sanal kartları kampanyaya dahil edilmiştir.

Düzenli ödeme talimat, Bonus kullanılarak yapılan işlemler ve otomatik ödemeler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Farklı ürün kategorilerinden satış yapan sanal mağazalar üzerinden satın alınacak olan beyaz eşyalar kampanyaya dahil edilmemiştir.

Garanti Bankası önceden haber verme gereği duymadan belirlemiş olduğu şartların belirli bir bölümünü ya da tamamını değiştirebileceği gibi aynı zamanda kampanyayı tamamen sona erdirme ya da duraklatma haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.