Beta'da 7 taksit | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Beta’da 7 taksit

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya sayesinde kampanya dahilinde olan üç taksitli tüm ödemelerinizde ilave olarak dört taksit elde etme fırsatı kart sahiplerine sunulur.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Beta’da 7 taksit kampanyası 1 Ocak 2017 ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında yapılmaktadır. Bu tarihler arasında kampanya dahilinde yapacağınız üç taksitli ödemelerde ek olarak dört taksit fırsatı kazanma şansını elde edersiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için kampanya kapsamında yer alan kartları kullanmanız ve üç taksitli ödemeler yapabileceğiniz ürünlerden birini ya da birkaçını almanız gerekmektedir. Bunun haricinde kampanyaya katılmak için ayrıca bir şey yapmanıza gerek yoktur. Bu nedenle kampanyaya anında katılmanız mümkün olacaktır.

Eğer bir Flexi kartına sahipseniz, yapacağınız alışverişin beraberinde harcama işlemine sıra geldiği zaman “EVET BETA” yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp kartınıza ait olan son 6 haneyi girmeniz ve 3340 numarasına kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir.

Kampanya Kapsamında Hangi Kartlar Kullanılabilir?

Kampanyaya katılabilmek için kullanabileceğiniz kartlar şu şekilde belirlenmiştir;

Yukarıda yer alan Flexi kartı ile kampanyaya katılma işlemi haricinde Money Bonus, Bonus Business, Bonus, American Express Business Card, American Express Card, Türkiye Ekonomi Bankası Bonus, Denizbank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ING Bonus, PTT Bonus, Abank Bonus, Abank Bonus Business, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus business, ICBC Bonus Business kartları ile birlikte yapacağınız harcamalarla bu kampanyaya herhangi bir ek işlem yapmanıza gerek kalmadan dahil olabilirsiniz.

Ayrıca bu kampanyaya ek kartlar da dahildir.

Kampanya Kapsamına Dahil Edilmeyen Kartlar Nelerdir?

Miles & Smiles Business kredi kartı, Miles & Smiles kredi kartı, Şeker Bonus, Bonus Genç, Burgan Bank Bonus, Bonus Flexi, Deniz Bonus Business, ICBC Bonus, Şeker Bonus Business, Türkiye Ekonomi Bankası Bonus Business, ING Bonus Business ve Burgan Bonus Business kartları bu kampanya kapsamına dahil edilmeyen kartlar arasında yer almaktadır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

İlave olarak verilecek dört taksit, Beta mağazalarında görev yapan satış görevlisi tarafından POS üzerinden üç taksitin tuşlanması ve bir sonraki ekranda Garanti Bankası tarafından gönderilecek olan ek dört taksit seçeneğine basılarak aktif hale gelecektir.

Bu kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerde yararlanabileceğiniz en yüksek taksit sayısı 7 taksit ile sınırlandırılmış durumdadır.

Bu kampanyaya tek ödemeli işlemler ile ödül puanlarının kullanımları dahil edilmemiştir.

Garanti Bankası ve Beta Mağazaları tarafından kampanya ile ilgili değişiklik yapma ya da kampanyayı durdurma gibi haklar tamamen saklı tutulur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.