Kampanya Bulucu

Bellona’da Yatak, Baza veya Tv Hediye Kampanyası

Bellona her mevsime özel kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. 2015 bahar kampanyalarının ardından Bellona 2015 Yaz kampanyaları da bütün hızıyla devam ediyor. 01 Temmuz 2015 tarihinde başlayıp 30 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek bu kampanya ile yatak+baza veya Led Tv hediye edilecektir. Kampanya sloganı ise oldukça iddialı. Slogan, “Mobilyanızı beğenmek sizden, Yatak+ Baza veya Led TV hediyeniz bizden” olarak belirlenmiş.

“Mobilyanızı beğenmek sizden, Yatak+ Baza veya Led TV hediyeniz bizden” Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Kampanya katılımı tabi ki yapacağınız alışverişler ile sağlanacak. Bu kampanyanın diğerlerinden farkı herhangi bir ürün kısıtlaması yapılmamış. Ürün kısıtlaması olmadan Bellona markalı ürünlerden yapacağınız,

6.900 TL ve üzeri alışverişlerinizde 1 adet Çift kişilik NoStress Yatak veya 1 adet 80 Ekran Grundig Led TV,

9.900 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise 1 adet Çift kişilk NoStress Yatak+1 adet Çift kişilik Twinjoy Baza veya 1 adet 102 ekran Grundig Led TV hediye edilecektir.

 Verilecek Olan Hediyelerin Özellikleri Nelerdir?

Promosyon olarak alışverişleriniz karşılığında size verilecek olan hediyelerden Led TV ler Arçelik/Beko bayilerinde satılmakta olan televizyonlardır.

80 Ekran Led TV ler (32 inch uydulu, G32L 5521 4B kodlu Grundig modelidir.)

102 ekran Led TV ler(40 inch smart G40L 6532 4B kodlu Grundig modelidir.)

“Mobilyanızı beğenmek sizden, Yatak+ Baza veya Led TV hediyeniz bizden” Kampanyası Boyunca Devam Edecek Olan Diğer Kampanyalar Nelerdir?

Bu kampanya boyunca geçerli olan Senza Koltuk Takımı ve Senza Yemek odası takımı indirim kapsamına alınmıştır. Bunun yanında bir çok çeşit baza, başlık, nevresim takımları da indirime alınmıştır.

WorldCard’a Özel Avantajlar Nelerdir?

1 Temmuz 2015- 30 Eylül 2015 tarihleri arasında Worldcard ile birlikte yürütülecektir bu kampanya. Kampanya dahilinde Worlcard’ınıza özel+6 taksit imkanı sunulacaktır. Taksitli işlemlerde +taksit maliyeti banka tarafından karşılanacaktır.

Kampanya dahilinde belirtilen fiyatlar tavsiye edilen perakende satış fiyatıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mehmet serpici dedi ki:

    hediye tv yi beko ve arçelik mgzalarına gitmeden internet üzerin de alabiyormuyuz? ve son gün ne zaman dır acaba? en kısa sürede dön menizi bekliyorum. teşekürler kolay gelsin