Kampanya Bulucu

Bellona Sonbahar Kampanyası’ndan Herkese Led TV

Bellona bu yılın sonuna kadar geçerli olacak bir sonbahar kampanyası başlattı. Üstelik alışveriş yapılacak ürünlerde hiçbir kategori ayrımı da bulunmuyor. Kampanyaya göre 6,900 TL ve daha üzeri alışverişlerde 80 Ekran Vestel Smart Led TV, 9,900 TL ve daha üzeri alışverişlerde 102 ekran Vestel Smart Led TV promosyon olarak müşterilere hediye edilecektir.

Kampanyadan yararlanabilmek için yapılacak alışverişin hepsinin aynı mağazadan ve tek seferde yapılması gerekiyor. Kampanyadan birden fazla kez yararlanabilme şansınız da bulunuyor. Örneğin 13,800 TL’lik alışveriş yapmış olduğunuzda 2 tane 80 ekran Smart Led TV alabilme imkanınız bulunuyor. Promosyon olarak alacağınız TV’ler, mağazalarda bulunmaz. Daha sonra internet sitesine girip, gerekli bilgileri doldurmuş olduğunuz zaman Vestel Yetkili servis tarafından ücretsiz olarak gönderilecektir. Bunun için alışveriş yapmış olduğunuzda faturanıza promosyon TV kazandığınızın not düşülmesi gerekir. Bu kampanyanın yanında alacağınız birçok Bellona ürünlerinde de indirim fırsatları bulunuyor.

Bellona

Bellona 2014 Sonbahar kampanyasının detayları için bellona.com.tr adresini ziyaret edebilir, veya mağazaya giderek gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.