Kampanya Bulucu

Beko’da Peşin Fiyatına 12 Taksit!

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“Beko’da Peşin Fiyatına 12 Taksit!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde ve kampanya koşullarında değinilmiş olan kredi kartlarından en az bir tanesini kullanarak kampanya ile anlaşmalı olan Bonus program ortağı Beko yetkili satıcılarına giderek kampanya kapsamına dahil edilmiş olan 6 taksitli beyaz eşya ürünlerinden birini satın alacak kişilere seçmeli bir şekilde sunulacak olan ilave 6 taksit fırsatı ile birlikte toplamda 12 taksitten yararlanma şansını elde edeceksiniz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 1 Mayıs ve 30 Haziran 2017 tarihleri arasında kampanya ile anlaşmalı olan Bonus program ortağı Beko yetkili satıcılarına giderek kampanya kapsamında dahil edilmiş olan 6 taksitli beyaz eşya ürünlerinden satın alması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya kapsamında Beko’dan beyaz eşya ürünleri alışverişlerini yapacak olan kişilerden kampanyaya dahil edilmiş olan kredi kartlarından, Flexi kartı hariç olmak üzere ekstra bir işlem yapılmasına gerek olmamak ile birlikte Flexi kartı sahiplerinin kampanyaya dahil olabilmeleri için herhangi bir harcama yapmadan önce ilk olarak Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden EVET yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp ardından BEKO yazmaları ve bir adet daha boşluk bırakarak kampanya kapsamında kullanacakları Flexi kartına ait olan numaranın son altı hanesini yazıp 3340’a göndermeleri gerekmektedir. Gönderilecek olan kısa mesajın banka sistemine ulaşmasının ardından yapılacak olan harcamalar ile birlikte ilave taksit avantajından yararlanmanız mümkün hale gelecektir. Kampanya kapsamında gönderilecek olan kısa mesajlar için özel tüketim vergisi ve katma değer vergisi dahil olmak üzere Avea abonelerinden 0,60 TL, Turkcell abonelerinden 0,65 TL ve Vodafone abonelerinden 0,415 TL ücret alınacaktır. Ayrıca katılım bilgisi gibi geri dönüş mesajları Garanti Bankası tarafından karşılanacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin Fibabanka Business, Garanti Bonus, Deniz Bonus, Miles & Smiles kredi kartı, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ICBC Turkey Bonus, Garanti Bonus Business, ING Bonus, Miles & Smiles Business kredi kartı, Abank Bonus, American Express Business, Türkiye Ekonomi Bankası Bonus ya da American Express kredi kartlarından birini kullanması gerekmektedir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya dahilinde yapılacak olan harcamaların kampanya ile anlaşmalı olan Bonus program ortağı Beko yetkili satıcılarına gidilerek yapılması gerekir.

12 taksit kampanyası iş yeri tarafından sunulmuş olan 6 taksitli işlemlere ek olarak Garanti Bankası tarafından seçmeli bir şekilde verilecek 6 taksit ile gerçekleşecektir.

BDDK tarafından yayınlanmış olan tebliğe göre 12 taksit uygulamasına dahil edilmemiş olan ürünlerde faydalanılabilecek olan en yüksek taksit sayısı 6 olup, kampanya kapsamında beyaz eşya sektöründen yapılacak olan ürün alışverişlerinde faydalanılabilecek olan en yüksek taksit sayısı 12 ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Kampanyaya ödül puan kullanarak yapılacak olan ödemeler tek ödemeli işlemler dahil edilmemiştir.

Ek kartlar ile yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerde, müşteri sliplerinde “TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ.” şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Bu mesaj alışveriş yapılan mağazanın kampanya ile anlaşmalı olup olmadığını belirtmekte ve yalnızca anlaşmalı olan mağazalardan yapılan alışverişlerde çıkmaktadır. Bu nedenle de kontrol edilmesi gerekir.

Garanti Bankası ve Beko önceden fiili bir şekilde haber verme ihtiyacı hissetmeden kampanya ile ilgili belirlemiş oldukları koşulların herhangi bir kısmını ya da tamamını değiştirme ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.