Beğendik Marketleri'nden Maximum Kartlara Özel 15 TL Maxipuan | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Beğendik Marketleri’nden Maximum Kartlara Özel 15 TL Maxipuan

Beğendik Marketler Zinciri ülkenin hemen her yerinde hizmet vererek alanında oldukça adı bilinen güvenilir et marketlerinden biri oldu. Şimdi Maximum kampanyaları ile hem kaliteli alışveriş yaparken, hem de 15 TL Maxipuan kazanabilme şansınız bulunuyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Beğendik kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Beğendik marketlerinden ya da mağazalarından farklı günlerde ve tek seferde 2 defa 75 TL ve üzeri harcamayı Maximum kredi kartınız ile yapmanız durumunda 15 TL Maxipuan kazanabilirsiniz. Bu alışverişlerden kazanmış olduğunuz Maxipuanlara ilave olarak 15 TL Maxipuan verilecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Tüm bankalara ait bireysel Maximum kredi kartları bu kampanyanın kapsamındadır. Fakat farklı kredi kartları ile yapılan harcamaları birleştirebilme şansınız bulunmaz. Maxipuan kullanılarak yapılan harcamalar, Bankamatik kartları ile yapılan harcamalar vs. bu kampanya kapsamının dışındadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya kayıt olduktan sonra Beğendik Marketlerden ya da mağazalardan 2 defa tek seferde ve farklı günlerde 75 TL ve üzeri bir harcama yapmanız durumunda kampanya kapsamında ilave15 TL Maxipuan kazanabilirsiniz. Kampanyanın geçerli olabilmesi için ödemenin Maximum özellikli Pos cihazı aracılığı ile yapılması gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için www.maximum.com.tr adresinde ki kampanyanın ilan edildiği sayfada ki “Katıl” butonuna tıklayabilir, ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan kısa mesaj gönderebilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne MARKET yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının numarasının son 6 hanesini ekleyerek 4402’ye göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kredi kartı kampanyası sadece ekim ayına özel olarak başladı. Bu nedenle 1 Ekim ayında başlayan bu kampanya 31 Ekim 2015 tarihinde sona erecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanyaya kayıt olmalı ve alışverişleri tamamlamalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.