Bayramda Ucuz Uçak Bileti Kampanyası | Kampanya Bulucu

Bayramda Ucuz Uçak Bileti Kampanyası

Bayramda Ucuz Uçak Bileti Kampanyası

Hangi Firmalar Var?

Gelişen teknoloji ile birlikte ulaşım imkanlarının da çok daha alternatif seçki içerisinde çeşitlendiğini söylemek mümkün. Özellikle de yaklaşmakta olan Ramazan Bayramı tatilinin 9 güne çıkarılmasıyla birlikte hava yolu firmaları da harekete geçti. Ucuz uçak bileti kampanyaları kapsamında da pek çok firma birbirinden farklı avantajlar sunuyor. Sunulan bu avantajlara değinmeden önce, sizler için 2016 senesinde bayram yolculuklarınızda tercih edeceğiniz kampanyalı hava yolu firmalarına da değinmek isteriz. Keza ucuz uçak bileti arayışlarınız dahilinde karşınıza geniş bir kategori çıkacak olmasına rağmen, bu kategori içerisinde arındırılmış birkaç firmanın daha güvenilir olduğunun üzerini çizmek gerek. Öyle ki, Türk Hava Yolları, Sun Ekspres, Pegasus, Onur Air’in kendi aralarında oluşturmuş olduğu rekabet, müşterilerinin çok daha avantajlı bir uçak bileti satın almasına vesile olmaktadır. Ucuz uçak bileti satın alımları dahilinde bu hava yolu firmalarının sunduğu genel ve günlük fırsatları titiz bir şekilde takip ederseniz şayet, avantajlı bir bilet alımı gerçekleştirebilirsiniz. Bu sebepten dolayı da ucuz uçak bileti araştırmalarınızda bu firmaları listenizin ilk sırasına yerleştirin. Bunun dışında da ülkedeki trafik sorunu ve bayram tatilleri esnasında gerçekleşen kazaların kalabalık oluşunu da göz önünde bulundurarak, uçak seyahati tercihinde bulunmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Keza kara ya da demir yolu seyahatiyle hemen hemen aynı maddi tutara sahip olan bu yolculuk türünde, zaman ve mekana ulaşma açısından her daim tasarruf elde edebilirsiniz.

Bu Kampanyaların Avantajı Nedir?

Firmaların ucuz uçak bileti kampanyalarındaki esas amaç, müşterilerine uygun ve güvenilir bir bayram tatili yaşatmak istemesidir. Bu amaç kapsamında da az önce de belirtmiş olduğumuz üzere pek çok firma yurt içi ve yurt dışında 54 TL – 45 Dolar’dan başlayan fiyatlarla yolcularını diledikleri yere ulaştırıyor. Fiyat açısından oldukça uygun sunumlara sahip olan ucuz uçak bileti kampanyaları dahilinde de, zamanında gerçekleştirilen bilet alımları her daim farklı avantajlarla şekillenmiş olacaktır.


Bu Kampanyalardan Kimler Faydalanabilir?

Ucuz uçak bileti satın alım kampanyalarından seyahat özgürlüğüne düşkün olan herkes faydalanabilir. Bayramı evde geçirmekten ziyade, farklı alanlarda özgürce geçirmek isteyen, eş, dost ve akraba ziyaretlerinde bulunmak isteyenler, ilgili hava yolu firması ile iletişime geçerek bilet satın alımlarını gerçekleştirebilir.

Kampanyalara Nasıl Katılabilirim?

Ucuz uçak bileti kampanyalarına katılım için herhangi bir prosedür gerekmemektedir. Hava yolu firmalarının belirtmiş olduğu tarihler içerisinde bilet başvurunuzu yaptığınız takdirde, ilgili kampanya içerisinde dahil olmuş olacaksınız.

Kampanyalar Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Ucuz uçak bileti kampanyaları şu an için Ramazan Bayramı öncesi ve süresi boyunca geçerlidir. Tabii bu noktada da bayram sonrası farklı kampanyaların çıkma ihtimali çok yüksek. Bununla birlikte her firmanın kendisine özgün tarihlerde sunduğu kampanya sürelerinin olduğunu da söylemek isteriz.

Kampanyaların Şartları Nelerdir?

Uçak biletini ucuza veren firmaların sunmuş olduğu kampanyalarda farklı şartlar bulunabilir. Bu şartları da firmalara göre sıralamak isteriz;

THY;

  • 1 Mayıs- 29 Haziran tarihleri arasında geçerlidir.
  • Sınırlı sayıda koltuk bulunmaktadır.
  • İç hatları kapsayan bir kampanyadır. Dış hatlar için geçerli değildir.

Anadolu Jet;

  • 28 Haziran – 23 Temmuz tarihleri arasında geçerlidir.
  • 2-12 yaş çocuklara %50 indirim uygulanmaktadır
  • İç hatlar için geçerlidir.

Pegasus;

  • Sabiha Gökçen havalimanından yapılacak yolculuklarda indirimler bulunmaktadır.
  • Bayram sonuna kadar geçerli olan bir kampanyadır.

Bütün bu kampanyalar hakkında çok daha net bilgiler alabilmek adına ise, sizlerin firmaların resmi internet sitelerini ziyaret etmenizde yarar var. Hepinize iyi uçuşlar dileriz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ