Kampanya Bulucu

Bankomat Kart’tan Alışverişlerinize Toplam 30 TL Hediye!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Bankomat Kart’tan Alışverişlerinize Toplam 30 TL Hediye!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde Vakıfbank Bankomat Kart’ını kullanarak tek seferde ve farklı günlerde giyim, beyaz eşya, elektronik, kozmetik, oyuncak ve market sektörlerinde yapılacak olan 75 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL indirim kazanma fırsatını yakalarsınız. Üstelik toplamda 30 TL hediye kazanma fırsatı da sizin elinizdedir!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 1 Nisan ve 30 Nisan 2017 tarihleri arasında kampanya kapsamında belirtilmiş olan koşulları yerine getirerek Vakıfbank Bankomat Kart’ı ile alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin ilk yapması gereken şey Vakıfbank sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden HEDIYE yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak T. C. kimlik numarasını yazıp 6635 numarasına kısa mesaj göndermek olacaktır. Bununla birlikte bu mesajı gönderen bireylerin Vakıfbank Bankomat kartını kullanarak farklı günlerde ve tek seferde giyim, beyaz eşya, elektronik, kozmetik, oyuncak ve market sektörlerinden 75 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir.

Kazanılan Ödüller Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kazanacağınız ödüller 10 Mayıs 2017 tarihine kadar kartın kullanıma açık olması halinde yüklenir. Bu tarihe de kartı açık olmayan kişilerin ödüllerini kullanabilme hakkı kalmayacaktır.

Kampanyanın Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında hazırlanmış bir kampanyadır. Bu nedenle de her bir müşteri kampanyaya yalnızca bir kez katılabilecektir. Bu sebeple de kampanyaya katılacak olan müşterilerin kampanya kapsamında kazanabilecekleri en yüksek ödül tutarı 30 TL ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Aynı gün içinde ve tek seferde yapılacak olan 75 TL ve üzeri alışverişlerin yalnızca bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.

İnternet üzerinden yapılacak olan sanal alışverişler de kampanyaya dahil edilmiştir.

Kampanyaya ticari kartlar ve Vakıfbank Worldcard’lar dahil edilmemiştir.

Nakit çekim işlemleri ve puan kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin ardından iade ya da iptali gerçekleşen ödemeler de kampanyaya dahil edilmemiştir.

Vakıfbank önceden haber verme ihtiyacı hissetmeden kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu şartların herhangi bir bölümünü ya da tamamını değiştirme ya da kampanyayı tamamen durdurma haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.