Kampanya Bulucu

Bank’O Kart Taksitlendirme Kampanyası

Odeabank kampanyalarının büyük bir bölümü Bank’O Kredi Kartı ile yapılan alışverişleri kapsıyor. Başlayan son taksitlendirme kampanyası ile peşin yapmış olduğunuz alışverişi sadece bir kısa mesaj ile 3 taksit ile ödeyebilirisiniz.

Bank’O Kart ile yapmış olduğunuz peşin bir alışverişten sonra size kısa mesaj gelecektir. Eğer peşin alışverişinizi 3 taksit ile ödeme istiyorsanız mesajı olumlu olarak yanıtlayabilirsiniz. Kampanyanın geçerli olabilmesi için hem yurtiçinde yapılan bir alışveriş olması gerekiyor, hem de 50 TL veya daha üzeri bir tutarda yapılmış alışveriş olması gerekiyor. Eğer 50 TL’nin altında, yurtdışında ya da zaten taksitli olarak yapılmış bir alışveriş ise kampanya ile ilgili mesaj gelmeyecektir. Kampanyaya katılım, diğer kampanyalardan farklı olarak alışverişin sonrasında katılınabilecek olmasıdır. Akaryakıt ile ilgili harcamalar, telekomünikasyon harcamaları, gıda ve yemek harcamaları kampanya kapsamının dışındadır. Eğer gelen mesajı hesap kesim tarihinden sonra yanıtlarsanız, kampanya geçerli olmayacaktır.

Bank'O Card Taksit Kampanyası

Bank’O kart taksitlendirme kampanyasının detayları şu şekildedir:

• 50 TL ve üzeri yurt içi peşin işlemlerinizi hesap kesim tarihinden önce size gelen taksit SMS’ini yanıtlayarak taksitlendirebilirsiniz.
• Taksitlendirme işlemi için vergiler hariç %2,02 faiz yansıtılacaktır.
• Telekomünikasyon, yemek, gıda, ve akaryakıt harcamaları ile yurt dışında yapılan işlemler taksitlendirmeye dahil değildir.
• Taksitlendirme işleminizin sonucu SMS ile tarafınıza bildirilecektir. Hesap kesim tarihi öncesi yapılan işlemler için hesap kesim tarihi sonrasında taksitlendirme talebi yapılamayacaktır.
• Alışverişten sonra Odeabank sistemine kayıtlı cep telefonunuza gönderilecek SMS’de yer alan kodu 8444’e göndererek, SMS’de teklif edilen şekilde alışverişinizi 3 ay taksitlendirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.