Kampanya Bulucu

Bank’O Card’ta Sevgililer Gününe Özel Yüzde 25 İndirim

Yapılan bir çok kredi kartı kampanyası arasında en fazla öne çıkan kampanyalardan bir tanesi Bank’O Card kampanyaları. Tüm kart türlerinin yapmış olduğu sevgililer günü kampanyaları arasından da yine en cazip olanlardan bir tanesi bu kredi kartına ait. Çünkü yapılan tüm restoran ve çiçek harcamalarına yüzde 25 indirim sunuyor.

Kampanya 16 Şubat 2015 tarihine kadar yapılan harcamalarda geçerli olacak. Kredi kartı ile yapmış olduğunuz restoran ve çiçek harcamalarından kazanacağınız yüzde 25 indirim en fazla 50 TL olabilir. Kaç kredi kartınızın oldıuğuna bakılmaksızın herkes bu kampanyadan en fazla 50 TL indirim kazanabilecek. Çünkü kampanya kart bazında değil, müşteri bazında kurgulanmıştır. Eğer bu kampanyaya katılmak istiyorsanız telefonlarınızın mesaj bölümüne SEVGİLİ yazarak 8444’e göndermeniz yeterli olacaktır. Kampanyaya fatura ödemeleri, nakit çekimler, puan harcamaları ya da iade işlemleri dahil edilmeyecektir. Ayrıca kampanyaya ek ve sanal kartlar da dahildir.

Bank'O Card Sevgililer Günü

Bank’O Card Sevgililer günü kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Kampanya 13-16 Şubat 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
• Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL indirim kazanabilir.
• Kampanya alışveriş işlemleri için geçerli olup, fatura ödeme, nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
• Kampanyaya ek kart ve sanal kartlar ile de yapacağınız alışverişler dahil olup, ödül yüklemesi sadece asıl karta yapılacaktır.
• Kampanya kapsamında kazanılacak ödül tutarı 23 Şubat 2015’ten sonra kesilecek ilk hesap özetine yansıtılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.