Kampanya Bulucu

Bank’O Card ile MTV Ödemeleriniz 5 Taksit

Motorlu Taşıtlar Vergisi’nin ödeme zamanı gelmiş olduğu için kredi kartları ve bankaların bununla ilgili cazip ödeme kampanyaları da başladı. Bir kampanya da Odea Bank’ın kredi kartı olan Bank’O Card’tan geldi. Bank’O Card ile Motorlu Taşıtlar Verginizi 5 Taksit ile ödeyebilirsiniz.

Kampanya 2 Şubat 2015 tarihine kadar geçerli olacak. Bu tarihten sonra yapılacak olan ödemeler kampanya kapsamının dışında değerlendirilecek. 5 taksit için kredi kartı ile ödeme yapmanız şart olacak. 5 Taksit kampanyası sadece 300 TL ve daha üzerinde ki ödemeler için geçerli olacak. Daha düşük tutarlara herhangi bir taksitlendirme yapılmayacak. MTV ödemelerinizi Odea Bank Şubelerinden, İnternet bankacılığından ya da telefon şubesi olan 444 8 444 numarasından yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz ödeme ilk hesap kesim tarihinde ilk taksiti ekstreye yansıyacak ve 5 eşit taksite bölünmüş olacaktır. Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt yaptırmak gerekmiyor.

Bank'O Card MTV Kampanyası

Bank’O Card MTV Kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Kampanya 15 Ocak- 2 Şubat Ocak 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
• Kampanya kapsamında 300 TL ve üzeri tutarlarda yapılacak MTV ödemelerine 5 taksit uygulanacaktır.
• Kampanyadan yararlanmak için ödemeler Odeabank şubeleri, İnternet Bankacılığı veya 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi üzerinden yapılmalıdır.
• Odeabank kampanyayı durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.