Bank'O Card ile Alışverişleriniz 3 Taksit | Kampanya Bulucu

Bank’O Card ile Alışverişleriniz 3 Taksit

Bank’O Card ile Alışverişleriniz 3 Taksit

Bankaların yapmış oldukları kampanyalar genel olarak kredi, kredi kartı ve otomatik ödeme talimatları üzerinedir. Vadesiz mevduat hesabı ya da banka hesap kartı ile ilgili yapılan kampanyalar oldukça azdır. Fakat Odeabank kampanyaları ile şimdi banka hesap kartınız da alışverişte ayrıcalık sunuyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Bank’O Card kampanyaları ile yapmış olduğunuz kuyum, giyim ve ayakkabı harcamaları kampanya tarihleri arasında 3 taksit olarak size yansıyacaktır. Kampanya 50 TL ve üzeri belirli sektör harcamalarının tamamında geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Bank’O Card ve Bank’O Card Axess kredi kartları ile yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. Kampanya hem ası, hem de ek kartlarda geçerlidir. Ayrıca sanal kartlar ile yapılan alışverişler de bu kampanyanın kapsamında değerlendirilir. Bunlar dışında ki alışverişler kampanya kapsamı dışında yer alır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

5 Ağustos tarihinde başlayan bu banka kampanyası 31 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihler arasında kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler belirlenen sektörlerde 50 TL ve üzeri harcama yaparak katılabilir. Kampanyaya kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için kampanyadan yararlanmak istediğinizi beyan etmeniz gerekmektedir. Bunu beyanı Odebank İletişim Merkezini arayarak yapabilirsiniz. Odeabank İletişim Merkezi numarası 444 8 444’tür. Güvenlik sorularını cevapladıktan sonra kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerli Olacaktır?

Kampanyanın geçerli olabilmesi için öncelikle ayakkabı, kuyum ve giyim sektörlerinde yapılması gerekmektedir. Ayrıca bu sektörlerde yapılan harcamanın en az 50 TL olması gerekmektedir. Kampanyada Odeabank üyesi iş yeri olma zorunluluğu bulunmuyor. Bu sektörlde faaliyet gösteren her işletme kampanyaya dahildir. Ayrıca kampanya sadece Yurt içerisinde geçerlidir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ