Kampanya Bulucu

Bank’O Card Axess’ten Yarıyıl Tatili Kampanyası

Okullar yarıyıl tatiline girmek için geri sayıma girdi. Çok kısa süre içerisinde okullar ilk dönemi tamamlamış oldu. Doğal olarak bununla ilgili sömestr kampanyaları da başladı. Şimdi Bank’O Card Axess kampanyaları ile yarıyıl tatilinde yapacağınız harcamalardan 50 TL Chip Para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Odeabank kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Bank’O Card Axess kredi kartınızı kullanarak belirlenen sektörlerde yapacağınız harcamalardan %10 indirim kazanabilirsiniz. Bu kampanya ile toplamda 50 TL Chip para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece Bank’O Card Axess kredi kartlarında geçerli olacaktır. Odeabank’a ait diğer kredi kartları ya da diğer Axess kredi kartları bu kampanyanın kapsamının dışındadır. Ücretsiz Bank’O Card’lar da bu kampanyadan yararlanamazlar.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için ilk olarak kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kampanyaya kayıt olduktan sonra Bank’O Card Axess kredi kartınızı kullanarak tüm cafe, fast food, restoran, tiyatro, sinema, eğlence merkezleri, ayakkabı, giyim, aksesuar ve kuyum harcamalarının %10’u kadar Chip Para kazanırsınız.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan katılım mesajı göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne OCAK yazıp 8444’e göndererek kampanyaya kayıt olabilirsiniz. Gelen onay mesajından sonra yapacağınız alışverişler kampanya kapsamına alınacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

14 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 15 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında ilk önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da alışverişleri yapmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapacağınız alışverişler bu kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kazandığım Chip Parayı Ne Zaman Alırım?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Chip Paralar 23 Şubat 2016 tarihinde kredi kartınızın hesabına yansıyacaktır. 8 Mart 2016 tarihine kadar da bu Chip Paraları kullanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.