Kampanya Bulucu

Bank’O Card Axess’ten 50 TL’ye Kadar Chip-Para

Odeabank kampanyalarının yapmış olduğu kampanyalar, alışılmış kredi kartı kampanyası ile aynı koşullarda yapılıyor. Axess kampanyaları ile ortak yapıldığı için aynı koşullara sahip. Bu kampanya ile 100 TL ve daha üzeri harcamalarınızda %10 Chip-Para kazanabiliyorsunuz.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu kampanya ile belirli sektörlerde ve kampanya tarihleri arasında yapmış olduğunuz her 100 TL ve üzeri alışverişte, alışverişin %10’u kadar Chip para kazanabilirsiniz. Bu kampanya ile toplamda 50 TL’ye kadar Chip para kazanma şansınız var.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyaya Bank’O Card Axess sahipleri katılabilir. Bu kart sahpleri alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt yaptırmak durumundadır. Kayıt için banka sistemine kayıtlı telefon numaranızdan mesaj göndermeniz gerekir. Telefonun mesaj bölümüne MAYIS yazarak 8444’e göndermeniz kayıt için yeterlidir. Gelen onay mesajından sonra alışverişi yapabilirsiniz.

Kampanya Hangi Sektörlerde Yapılan Alışverişlerde Geçerlidir?

Bu kampanya giyim, aksesuar, ayakkabı ve kuyum harcamalarının tümünde geçerlidir. Bu sektörler dışında yapılan alışverişler bu kampanya kapsamının dışındadır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya sadece Mayıs ayı içerisinde geçerli olacaktır. Bu nedenle 31 Mayıs 2015 tarihine kadar yapılan alışverişlerden Chip para kazanabilirsiniz.

Kazandığım Chip paraları Ne Zaman Alabilirim?

Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerden kazandığınız chip-paralar 8 Haziran 2015 tarihinde kredi kartınızın hesabına yansıyacaktır. Hesaba yansıdığı zaman kısa mesaj ile bilgilendirme yapılacaktır. Yüklenen bu Chip paraları 22 Haziran 2015 tarihine kadar kullanmanız gerekir. Kullanılmayan Chip-paralar 23 Haziran günü hesabınızdan otomatik olarak silinir.

Bu Kampanya Hangi Kredi Kartlarında Geçerlidir?

Bu Kampanya sadece Bank’O Card Axess kredi kartlarında geçerlidir. Bank’O Card kredi kartları bu kampanyadan yararlanamazlar. Sanal kart ve ek kartlar da bu kampanyadan yararlanamayacak. Kampanya sadece asıl kartlar için geçerlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.