Kampanya Bulucu

Bank’O Atlas’tan Tek Kuruş Harcamadan Gidiş Dönüş Uçak Bileti!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Bank’O Atlas’tan Tek Kuruş Harcamadan Gidiş Dönüş Uçak Bileti!” kampanyası ile birlikte Bank’o Atlas başvurusunu yapan ve başvuruları onaylanan herkes tek yön yurt içi bilet değerinde 5.000 Hoş Geldiniz Mili kazanma fırsatını elde ediyor!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

“Bank’O Atlas’tan Tek Kuruş Harcamadan Gidiş Dönüş Uçak Bileti!” kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin Bank’o Atlas kartı başvurusunu yapması gerekmektedir. 31 Mayıs 2017 tarihine dek Bank’o Atlas kart başvuruları onaylanan kişiler bu kampanyadan faydalanabilecektir. 1 Haziran 2017 tarihinden itibaren ise bu kampanyaya katılma fırsatını kaybedersiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanabilmeniz için tek yapmanız gereken şey Bank’o Atlas kartına başvuru yapmak ve 31 Mayıs 2017 tarihine kadar kartınızın onaylanmasını beklemektir.

Kazandığım Milleri Nerede Kullanabilirim?

Hoş Geldiniz kampanyasına katılarak 5.000 Mil kazanan kişiler bu milleri Atlas Global tarafından yapılmakta olan tüm yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda kullanabilecektir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanyaya her bir müşteri sadece tek bir kez katılabilecektir. Bu nedenle de her bir müşterinin kazanabileceği en yüksek mil değeri 5.000 ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bilet alırken ortaya çıkacak ek yükümlülükler ve vergi masrafları müşteri tarafından karşılanacaktır.

Gidiş ve dönüş bileti almak isteyen ve mil değeri eksik kalan kart sahipleri karta koyulmuş olan limitin 4 katı ile sınırlandırılmış olma şartı ile avans mil kullanabileceklerdir.

Sadece Hoş Geldiniz milleri kullanılarak satın alınmış olan biletler Bank’O Atlas kartının bir yıl içinde kapatılması halinde bilet satın almak için kullanılmış olan mil değerinin TL karşılığı kartın borç ekstresine yansıtılır.

Bu kampanya kapsamında Business ya da Ekonomi sınıflardan bilet almanız mümkündür.

Kazandığınız milleri Atlas Global internet sitesi üzerinden ya da Atlas Global Çağrı Merkezi üzerinden yurt içi ve yurt dışı gidiş dönüş biletlerinde kullanabilirsiniz.

Odeabank bu kampanya ile ilgili olarak oluşturmuş olduğu koşulların herhangi bir bölümünde ya da tamamında değişiklik yapma ya da bu kampanyayı önceden haber verme ihtiyacı duymadan sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.