Bank'O Atlas'a Başvuranlar Sevdikleri ile Yurtdışına %50 İndirimli Uçuyor! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Bank’O Atlas’a Başvuranlar Sevdikleri ile Yurtdışına % 50 İndirimli Uçuyor!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile birlikte Bank’O Atlas’a başvuran kişiler sevdikleri ile birlikte yurt dışında yüzde 50 indirim ile uçma şansını yakalıyor!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bank’O Atlas’a Başvuranlar Sevdikleri ile Yurt dışına %50 İndirimli Uçuyor!” kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin 8 Şubat ve 14 Şubat tarihleri içinde kampanya koşullarını yerine getirmesi gerekiyor.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

“Bank’O Atlas’a Başvuranlar Sevdikleri ile Yurt dışına %50 İndirimli Uçuyor!” kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey kampanya tarihleri içinde Bank’o Atlas’a başvuruda bulunmaktır. Bu nedenle de hali hazırda Bank’o Atlas üyesi olan kişilerin bu kampanyadan yararlanmaları ne yazık ki söz konusu değildir.

İndirim Koduna Nasıl Erişeceğim?

İndirim kodu kampanya tarihleri içinde Bank’o Atlas’a başvuruda bulunan kişilere gönderilecektir. Bu karta başvuruda bulunan müşteriler yüzde indirim için iki adet promosyon koduna bir sonraki iş gününde kısa yolu sayesinde erişebilirler.

İndirim Kodunu Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanya ile kazanmış olduğunuz indirim kodunu 8 Şubat ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında alınan biletler ile kullanmanız gerekmektedir. Bu tarihler arasında alacağınız biletlerin ise 30 Mart 2017 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

İndirim Kodunu Nasıl Kullanacağım?

İndirim kodunu kullanabilmek için her iki indirim kodunun da Atlasglobal Çağrı merkezine iletilmesi gerekmektedir.

İndirim Kodu İle Nerelere Uçabilirim?

Bu indirim kodunu kampanya kapsamında belirtilen tarihler içerisinde yine kampanya tarafından belirtilmiş olan tarihe kadar alacağınız biletlerin İstanbul çıkışlı ve varışlı olan tüm gidiş dönüş yurt dışı uçaklarında kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Sınırı Var Mı?

Bu kampanya ile verilmekte olan indirim kodlarını bir kez kullanabilirsiniz.

Ayrıca her bir müşteri bu kampanyadan bir defa yararlanabilir.

Bu Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya ile verilecek olan indirim kodu Atlasglobal Çağrı Merkezi üzerinden satın alınacak olan biletlerde geçerli olacaktır.

İptal edilen biletlerin ya da iadesi gerçekleşen biletlerin olması halinde satın alınan bilet sınıfına ait olan iptal ve iade koşulları geçerli olacaktır.

Hali hazırda Bank’O Atlas sahibi olan kişiler bu kampanyadan yararlanamayacaktır.

Atlasglobal ve Odeabank bu kampanya ile ilgili olan koşulların bir kısmında ya da tamamında değişiklik yapma ya da bu kampanyayı doğrudan durdurma hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.