Kampanya Bulucu

Banat’tan Taraftar Diş Fırçası Alana Şampiyonlar Ligi Finaline Gitme Fırsatı

Carrefoursa’dan müşteriler için yepyeni bir kampanya daha. Taraftar diş fırçanı al, Şampiyonlar Ligi finaline gitme şansını kazan. Carrefoursa tarafından başlatılan bu kampanyaya göre 15 Ekim 2016 ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Carrefoursa marketlerden Banat taraftar grubu yetişkin ağız bakım seti, çocuk ağız bakım seti, 1+1 yetişkin, 2’li yetişkin ya da çocuk fırçası ürünlerini satın almanız gerekmektedir.

Kampanyaya Katılım Koşulları

Bu ürünlerin içerisinden çıkacak olan sticker üzerinde yer alan şifreyi, adınız, soyadınız, adresiniz ve tuttuğunuz takıma ait bilgileri aralarında bir boşluk bırakarak, tüm GSM operatörleri için 6635’e kısa mesaj gönderenlere bir çekiliş hakkı verilecektir. Bu kampanyaya katılacak olan her kişiye katılım hakkı verilecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli ve Kimler Katılabilir?

Bu kampanya sonunda yapılacak olan çekilişle 1 çifte Şampiyonlar Ligi Finali Cardiff seyahati, bu fırsatın barındırdıkları ise; maç bileti, 2-4 Haziran tarihleri arasında 4 yıldızlı otelde 2 gece kahvaltı da dahil konaklama, İstanbul Cardiff gidiş, dönüş uçak biletleridir. Bu kampanya sonunda yapılacak olan çekilişte 7 kişiye Sony Playstation 4 500 GB, 70 çifte lisanslı forma, 6 çifte tuttuğu takıma göre Spor Toto Süper Lig 28-30-33. Hafta derbilerinden çift kişilik maç bileti kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Bu kampanyaya Banat’ın internet sitesi üzerinden de katılabilirsiniz. Eğer Banat’ın internet sitesi üzerinden katılırsanız, katılımınız tamamen ücretsiz olacaktır. Bu kampanya sonunda yapılacak olan çekiliş 06 Mart 2017 tarihinde Banat Fırça ve Plastik San. A.Ş.’nin adresinde noter huzurunda halka açık bir şekilde yapılacaktır. Katılım gösteremeyenler için çekiliş sonucu 8 Mart 2017 tarihinde Vatan Gazetesi ve aynı zamanda Banat’ın internet sitesi üzerinden halka ilan edilecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.