Kampanya Bulucu

Bahçeşehir Kolejleri Kampanyası

Bu Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

Bu kampanya sayesinde Bahçeşehir Kolejlerinde alışveriş yapacak olan Paraf Card sahiplerinin ödemelerini tek çekim halinde ya da ikiden altı taksite kadar taksitlendirmeleri halinde ilaveten altı taksit kazanacaktır. Bununla birlikte 10.000 TL ve üzeri yapıla alışverişlerde 250 TL Paraf Para kazanma fırsatı sizleri bekliyor!

Bu Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Bahçeşehir Kolejleri Kampanyasından faydalanmak isteyen Paraf kart sahiplerinin 31 Mart 2017 tarihine kadar kampanya şartlarını yerine getirmeleri gerekiyor.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılım göstermek isteyen ve Bahçeşehir Okulları bünyesinde yer alan herhangi bir okulda okuyan ya da çalışan bir kişi ikiden altıya kadar olan taksitlendirme işlemlerinde fiziki ya da seçme sanal poslar üzerinden otomatik bir şekilde ilave altı taksit kazanır.

Bununla birlikte 250 TL tutarında Paraf Para kazanmak isteyen kişilerin herhangi bir ek işlem yapmasına gerek yoktur.

Kampanyanın sunmuş olduğu fırsatları değerlendirebilmek için kampanya tarihleri içinde alışveriş yapmayı unutmayınız.

Kampanyaya Katılmanın Bir Sınırı Var mı?

Paraf kredi kartı ile Bahçeşehir Okulları bünyesinde yer alan Bahçeşehir Kolejleri, Uğur Okulları ve Bahçeşehir Üniversitesi’nden yapacağınız 10.000 TL ve üzeri alışverişlerde kazanacağınız 250 TL Paraf Parayı elde etmek için ilk 950 kişiden biri olmanız gerekiyor. Bu kampanya kapsamında belirlenmiş olan sınır 950 olmakla birlikte bu kişiler işlem sırasına göre belirlenecektir.

Kazanılan Paraf Paralar En Son Ne Zaman Kullanılabilir?

Bahçeşehir Kolejleri Kampanyası aracılığı ile kazanmış olduğunuz Paraf Paraları 10 Nisan 2017 tarihine kadar kullanmadığınız halde 11 Nisan 2017 tarihi itibarıyla kazanmış olduğunuz Paraf Paralarınız kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde geri alınacaktır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyanın son tarihine kadar Bahçeşehir Kolejlerinden Paraf kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde 250 TL Paraf Para ya da artı altı taksit ilave almak istiyorsanız bu işlemleri fiziki bir postan geçirmeniz gerektiğini de aklınızdan çıkarmayınız. Bununla birlikte belirlenmiş sanal poslar üzerinden yapılan ödemelerde otomatik bir şekilde ilave altı taksit uygulaması verilecektir.

Transfer, iade ve iptal işlemleri ile birlikte sanal kart kullanımı ya da paraf para kullanımı ile yapılan işlemler bu kampanya kapsamına dahil edilmemiş durumdadır.

Bu kampanyadan geriye dönük bir şekilde yararlanmak söz konusu değildir. Bu konuda yapılması beklenen herhangi bir değişiklikte yoktur.

Bahçeşehir Kolejleri Kampanyasından her bir kişi gerek asıl kartları gerekse ek kartları ile birlikte en fazla bir defa faydalanabileceği için bu kampanyadan kazanılabilecek en yüksek kazanç 250 TL ile sınırlandırılmış durumdadır.

Türkiye Halk Bankası tarafından bu ve diğer kampanyaların tamamen durdurulma ve kampanyaya ait koşulların herhangi birinin ya da tamamının değiştirilme hakkı saklı tutulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.