Kampanya Bulucu

Bahar Kampanyası ile Toplamda 70 TL Paraf Para!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Bahar Kampanyası ile Toplamda 70 TL Paraf Para!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde yurt içinde tüm banka POS’ları üzerinden toplamda 1.000 TL ve üzeri alışveriş yapmanız halinde 35 TL, toplamda 2.000 TL ve üzeri alışveriş yapmanız halinde ise 70 TL değerinde Paraf Para kazanma fırsatını elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Bahar Kampanyası ile Toplamda 70 TL Paraf Para!” kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin 1 Mart ve 31 Mart 2017 tarihleri arasında herhangi bir bankaya ait olan POS üzerinden kampanya kapsamında belirlenmiş tutarlarda alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin Türkiye Halk Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden alışveriş harcaması yapmadan önce “BAHAR” yazdıktan sonra 3404 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Bu kampanyaya sadece atmış olduğunuz kısa mesajın Türkiye Halk Bankası sistemine ulaşmasının ve Türkiye Halk Bankası tarafından kısa mesajı gönderen kişiye kayıt olduğuna dair teyit niteliği taşıyan bilgi mesajını göndermesi halinde katılabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için gönderilecek olan kısa mesajların Türk Telekom, Vodafone ya da Turkcell GSM operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için gönderilecek olan kısa mesajlar tamamen ücretsizdir.

Kazandığım Paraf Para’lar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Paraf Para ödülü toplam ciro hedefine ulaşan karta yansıtılacaktır. Bununla birlikte kazanmış olduğunuz Paraf Para’lar kazanımı gerçekleştirmiş olduğunuz iş yeri tarafından POS üzerinden yapacakları gün sonu işlemleri aracılığı ile kazanım sağlanmış olan bankaya ait sisteme ulaşmasının ardından bir sonraki gün itibarı ile sistem tarafından otomatik bir şekilde kartınıza yüklenir.

Kazandığım Paraf Para’ları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kampanya ile birlikte kazanmış olduğunuz Paraf Para’ları 10 Nisan 2017 tarihine dek kullanmanız gerekmektedir. Bu tarihe dek kullanılmayan Paraf Para’lar kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde 11 Nisan 2017 tarihinde kartınızdan tamamen silinir.

Kazandığım Paraf Para’ları Nerede Kullanabilirim?

Bu kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Paraf Para’ları tüm Paraf üyesi iş yerlerinde kullanmanız mümkündür.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya kapsamında tek bir müşteri asıl ve / veya ek kartları ile birlikte toplamda en fazla 70 TL değerinde Paraf Para kazanabilecektir. Tek bir kart ile kampanyaya katılım gösteren müşteri bu kampanyaya tüm kartları ile katılmış olacaktır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya sadece alışveriş işlemlerinde geçerli olacaktır.

Bu kampanyaya Parafly, ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahil edilmiştir.

Bu kampanyaya Halkcardlar ve Business kartlar dahil edilmemiştir.

Bu kampanya kapsamında alışveriş yapmış olduğunuz ürün ya da hizmetlerin iadesini ya da iptalini gerçekleştirmeniz halinde kampanya kapsamında herhangi bir tutarda Paraf Para kazanmanız mümkün olmayacaktır.

Bu kampanyaya tüm bankaların POS’larını kullanarak katılabileceğini gibi Sanal POS’ları kullanarak da katılım gösterebilirsiniz.

Paraf Para kullanılarak yapacağınız işlemler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Paraf Para transferleri Paraf Para kullanımı olarak sayılmayacağı için bu işlemi gerçekleştiren kişinin transfer etmiş olduğu Paraf Para’lar geri alınır.

Türkiye Halk Bankası bu kampanya ile ilgili olarak oluşturmuş olduğu şartların tamamını ya da herhangi bir bölümü değiştirme ya da bu kampanyayı önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.