Kampanya Bulucu

Babalar Günü Kampanyaları

Her yıl Haziran ayının üçüncü haftasının Pazar gününe denk gelen günde kutlanmakta olan Babalar Günü belki de her daim onlara vermemiz gereken fakat çeşitli sebeplerden dolayı veremediğimiz ilgiyi bir günde onlara çeşitli güzellikler sunarak vermeye çalışmak ile geçmektedir. Bu tür özel günlere bireylerin daha çok önem vermesinin sebebi insanlara her gün hak ettiği ilgi ve önemi veremiyor olmasıdır. Bu tür günlerin önem arz etme sebebi de budur. Biz de bugün sizlere 2017 yılında birçok farklı marka tarafından yapılmış olan Babalar Günü Kampanyalarından bahsedeceğiz.

İçerikler gizle

Banka Kampanyaları

Card Finans ile Beymen Club’da Babalar Günü Hediyesi!

“Card Finans ile Beymen Club’da Babalar Günü Hediyesi!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde outlet mağazaları ile online mağaza haricinde tüm Beymen Club mağazalarına giderek QNB Finansbank kartlarından birini kullanarak QNB Finansbank POS cihazları üzerinden 2017 ilkbahar ve yaz sezonu triko ve / veya erkek gömlek ürünlerinden yapacağınız taksitli ya da tek çekimli ilk alışverişinizde en düşük fiyata sahip olan 2. erkek gömlek ya da 2. triko ürün Hopi tarafından sizlere hediye edilecektir. Üstelik bununla birlikte Card Finans’a özel olarak Beymen Club mağazalarından QNB Finansbank POS cihazları üzerinden yapacağınız kozmetik ürünleri ile hediye çeki ya da hediye kartı hariç alışverişlerinizde Haziran ayının sonuna dek 7 taksit fırsatından yararlanma şansını elde etmiş olursunuz!

Card Finans Babalar Günü Kampanyasının Detaylarına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

Babalar Günü’ne Özel 30 TL’ye Varan Maxi Puan!

“Babalar Günü’ne Özel 30 TL’ye Varan Maxi Puan!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içerisinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak Babalar Günü’ner özel olmak sureti ile giyim, ayakkabı, giyim aksesuarı, optik, kozmetik, ayakkabı ve saat sektörlerinde faaliyet göstermekte olan Maximum üyesi iş yerlerinden ya da kampanyaya dahil edilmiş olan seçili elektronik market ya da e ticaret firmalarından tek seferde yapılacak olan taksitli ya da peşin 100 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 5 TL değerinde Maxi Puan, ikinci alışverişinizde 10 TL değerinde Maxi Puan ve üçüncü alışverişinizde 15 TL değerinde Maxi Puan kazanma fırsatını elde ederek kampanya genelinde toplamda 30 TL değerinde Maxi Puan kazanma şansını el de etmiş olursunuz!

Maximum Babalar Günü Kampanyasının Detaylarına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

American Express  ile Babalar Günü Alışverişine 30.000 Membership Rewards Puan Ayrıcalığı!

“Babalar Günü Alışverişine 30.000 Membership Rewards Puan Ayrıcalığı!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak giyim, elektronik, aksesuar kozmetik ve saat kategorilerinden yapılacak olan 750 TL ve üzeri alışverişlerde 30.000 Membership Rewards Puanı kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz!

American Express ile Babalar Günü Kampanyasının Detaylarına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

En Plus Babalara Card Plus’tan iPhone 7 Plus Kampanyası!

“En Plus Babalara Card Plus’tan iPhone 7 Plus Kampanyası!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde Card Plus kartını kullanarak Card Plus POS cihazları üzerinden yapılacak olan her 50 TL ve üzeri alışveriş için verilecek olan şans numarasından yapılacak olan çekilişi le birlikte 4 kişi iPhone 7 Plus kazanma şansını elde ediyor!

Card Plus Babalar Günü Kampanyasının Detaylarına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

Online Alışveriş Sitesi Kampanyaları

Teknosa ile Babalar Gününe Özel 500 TL’ye Varan İndirim!

“Teknosa ile Babalar Gününe Özel 500 TL’ye Varan İndirim!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde 1.000 TL ile 1.600 TL arasında alışveriş yapan Teknosa üyelerinin hesabına 150 TL, 1.600 TL ile 3.000 TL arasında alışveriş yapan Teknosa üyelerinin hesabına 200 TL, 3.000 TL ile 5.000 TL arasında alışveriş yapan Teknosa üyelerinin hesabına 350 TL ve 5.000 TL ve üzeri alışveriş yapan Teknosa üyelerinin hesabına 500 TL değerinde hediye çeki yüklenecektir! Bu çekleri 19 Haziran ve 30 Haziran 2017 tarihleri arasında yine Teknosa resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde kullanmanız mümkün olacaktır!

Teknosa Babalar Günü Kampanyasının Detaylarına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

Kalemlik.com ile Babalar Günü Kampanyası

“Kalemlik.com ile Babalar Günü Kampanyası!” kampanyası ile birlikte kampanya kapsamında 100 TL ve üzeri yapılacak olan alışverişlerde 25 TL değerinde indirim kazanabilir ve ücretsiz kargo fırsatından yararlanma şansını elde edebilirsiniz!  İndirim kodu yalnızca ofis malzemeleri ve okul kırtasiye kategorilerinden yapılacak olan alışverişlerde geçerli olmayacaktır.

Kalemlik.com ile Babalar Günü Kampanyası Detaylarına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

GSM Operatör Kampanyaları

KKTCell’den Babalar Günü Kampanyası

“KKTCell’den Babalar Günü Kampanyası” kampanyası ile birlikte hem Alcatel PiXi4 7’’ WiFi tablet hem de Alcatel Pixi4 5inç Akıllı Telefonlardan birini içeren hediye paketini kazanma şansını sizin elinizde! Üstelik bununla birlikte üç ay boyunca 2 GB internet fırsatından yararlanma şansını da yakalamış olursunuz!

KKTCell’den Babalar Günü Kampanyası Detaylarına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

Turkcell’de Babalar Gününe Özel Biggshop’ta Yüzde 30 İndirim Fırsatı!

Sarı kutu iyesi olan ve puanları ile hediye almak isteyen kişiler Babalar Gününe özel olarak kampanya sayfasında yer alan Hemen Al linkine tıklayarak ya da SK78 yazdıktan sonra 2200’a kısa mesaj göndererek 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olacak bu kampanya kapsamında Biggshop’da yüzde 30 oranında indirim kazanma fırsatını yakalar. Kampanya Turkcell Sarı Kutu üyesi olan kişilerin site üzerinden yapacakları siparişlerde indirim kodunun kullanılması halinde gerçekleşecek olup indirim kodları yalnızca Biggshop resmi internet sitesine üye olunduktan sonra kullanılabilecektir. Kampanya faydaları dönemsel olarak değişebilmekte ya da ilave kampanyalar eklenebilmektedir. İndirim kodları yalnızca tek kullanımlık olup bölünerek kullanılamayacak ve stoklar ile sınırlı olacaktır.

Diğer Kampanyalar

Filbox ile Babalar Günü Kampanyası

“Filbox ile Babalar Günü Kampanyası” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde Filbox ürünlerinde 55 TL indirim, 3 ay ilave süre ve 1.000 mil hediye kazanma şansını elde edersiniz! Filbox Uydu Alıcısı ve 15 ay boyunca içerikten 244 TL’ye, Filbox Cam Modül ve 15 boyunca içerikten 144 TL’ye yararlanma şansını yakalamış olursunuz! Bu kampanya ile birlikte Filbox’a özel sinema, müzik, dizi, belgesel ve spor kanallarını 100 TL gibi indirimli bir fiyat ile izleme fırsatını yakalar, Türksat uydusu üzerinden yayın yapmakta olan hem ücretsiz hem de şifresiz birçok kanalı izleme fırsatını yakalar ve uydu alıcısı mülkiyetine sahip olursunuz.

Filbox ile Babalar Günü Kampanyası Detaylarına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

Galatasaray Store Babalar Günü Özel 2017/18 Sezonu Forma 50 GS Lira Hediye Çeki

7 Haziran ve 18 Haziran 2017 tarihleri arasında 2017 – 2018 sezonu yetişkin forma satın alma işlemlerinde her siparişiniz için 50 TL değerinde olan 50 GS lira kodundan faydalanmanız mümkündür. Daha fazla hediye çekine sahip olmak isteyen kişilerin alacakları her forma için ayrı bir sipariş oluşturması gerekecektir. Hediye kodlarının kullanılması için belirlenmiş olan son tarih 30 Haziran 2017’dir. Hediye kodu fırsatından yararlanmak isteyen kişilerin GSM numarasının sistem üzerinde güncellenmiş olması gerekecektir. Kampanya kapsamında her kod yalnızca bir defa kullanılabilecek ve her sepette yalnızca bir adet kod kullanılabilecektir. Hediye çekleri kargo bedeli için kullanılamayacak, paraya çevrilemeyecek, başak hediye çekleri ile birleştirilemeyecek, para üstü ya da iadesi olarak istenemeyecek, bölünerek kullanılamayacak, kod kullanılarak yapılacak olan alışverişlerde yeni bir hediye kodu gönderilmeyecek, bir başka kampanya ile birleştirilerek kullanılamayacaktır. Ayrıca GS Store resmi internet sitesi üzerinden yapılacak olan alışverişlerde kazanmış olduğunuz hediye kodları yine yalnızca GS Store resmi internet sitesi üzerinden yapılacak olan alışverişlerde geçerli olacaktır.

Babalar Günü Hediyeniz Passolig’den!

“Babalar Günü Hediyeniz Passolig’den!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde Passolig banka kartı ya da Passolig Cüzdan Ön Ödemeli kartını kullanarak elektronik, restoran yada giyim sektörlerinden tek seferde en az 100 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde 10 TL değerinde iade kazanma şansını elde etmiş olursunuz! Kampanya kapsamında kazanılacak olan indirimler 20 Haziran ve 23 Haziran arasında harcama yapılacak olan Passolig kartına yansıtılacaktır.

Passolig Babalar Günü Kampanyası Detaylarına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

Samsung Babalar Günü Kampanyası 500 TL Hediye Çeki!

“Samsung Babalar Günü Kampanyası 500 TL Hediye Çeki!” kampanyası ile birlikte 31 Mayıs ve 18 Haziran 2017 tarihleri arasında Samsung tarafından ithal edilerek Türkiye sınırları içinde satışa sunulmuş olan Samsung Galaxy S8 (SM-G950), S8+ (SM-G955) model cep telefonu modellerinden birisini Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi tarafından Samsung resmi internet sitesi üzerinden yapılacak olan satışlar ve kampanyaya dahil edilmiş olan zincir marketler, mobil operatör ve Samsung Electronics Franchise Mağazaları gibi satış noktaları üzerinden yapılacak olan satışlardan satın alınacak olan ürünler ile birlikte kampanya koşullarının yerine getirilmesi halinde katma değer vergisi de dahil olmak üzere 500 TL değerinde cep telefonu aksesuarları için kullanılabilecek olan hediye çeki kazanması mümkündür.

Samsung Babalar Günü Kampanyası Detaylarına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

Atasay Babalar Günü Kampanyası

“Atasay Babalar Günü Kampanyası” kampanyası ile birlikte 1 Haziran ve 30 Haziran 2017 tarihleri dahilinde Vive Le Roi marka VLRG29BZ00008 model kodlu ve 2020132 ürün numaralı bilekliğin kampanya kapsamındaki satış fiyatı 299 TL olacak ve 952 ayar gümüş ile demir içerecektir. Ürün fiyatı 9 Mayıs 2017 tarihindeki Amerikan Doları baz alınarak hesaplanmış olup kurda gerçekleşecek olan değerler ürün fiyatına yansıtılır. Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilerek kullanılamayacaktır.

Homend Babalar Günü Kampanyası

“Homend Babalar Günü Kampanyası” kampanyası ile birlikte 13 Haziran ve 19 Haziran 2017 tarihleri arasında Homend tarafından seçilmiş olan belirli ürünlerde yapılacak olan indirim fırsatından yararlanma şansı tamamen sizin elinizde! Babalar Gününe özel olan Homend ürünleri ile outlet ve / veya yedek parça ürünleri aynı anda sepete eklenemeyecektir. Bu kampanya diğer indirim kodu, indirim çeki ya da kurumsal indirim gibi kampanyalar ile birleştirilerek kullanılamayacaktır. Babalar Gününe özel olan ürünleri görmek için Homend resmi internet sitesini ziyaret edebilir ve alışveriş yapabilirsiniz.

Aygaz’dan Babalar Günü Kampanyası

“Aygaz’dan Babalar Günü Kampanyası” kampanyası ile birlikte kart numarası girilmemesi halinde 10 TL değerinde Paro Puan cep telefonuna yüklenecek olup, kart numarası girilmiş olan işlemlerde 10 TL değerinde Paro Puan Paro karta yüklenir. Girilmiş olan cep telefonu numarasının kartta tanımlı olan cep telefon numarası ile aynı olması gerekir. Aksi halde Paro Puan cep telefonuna yüklenir. Bu kampanya ile diğer kampanyalar birleştirilerek kullanılamayacaktır. Kazanılmış olan Paro Puanlar 15 Temmuz 2016 tarihine dek Paro üyesi olan Aygaz ya da Mogaz istasyonlarından ilk ve tek seferde yapılacak olan 50 TL ve üzeri otogaz alımında kullanılabilir. Kampanya yalnızca kampanyaya katılmış olan bayilerde geçerli olacaktır. Puanların kullanılabilmesi için kart ya da cep telefonu numarasının Paro sisteminde aktif hale getirilmiş olması gerekir. Kampanya ile ilgili olarak detaylı bilgilere ulaşmak isteyen kişiler 444 4 999 numarasını arayabilir.

Optimum Card ile Babalar Günü Kampanyası

“Optimum Card ile Babalar Günü Kampanyası” kampanyası ile birlikte 18 Haziran 2017 tarihine dek Optimum cihazlar kullanılarak yapılacak olan her 50 TL ve üzeri giyim, cep telefonu, ayakkabı, elektronik, beyaz eşya, bilgisayar, optik, parfümeri, saat, takı / kuyumcu, oto lastik, hediyelik eşya, oto tamir, oto lastik ve alışveriş merkezi sektörlerinden yapılacak olan taksitli işlemlerde ilave 4 taksit kazanma şansı ile birlikte bir adet çekiliş şansı elde etme şansını yakalar! Kampanya kapsamında yapılacak olan çekilişler 19 Haziran 2017 tarihinde noter huzurunda gerçekleşecek ve çekiliş sonucunda 1 adet DJI Phantom 3 Drone ve 2 adet Samsung Gear S3 Akıllı Saatlerden birini kazanacak olan kişiler sosyal medya ile basın aracılığı ile duyurulacaktır.

N11 Babalar Günü Kampanyası

N11 resmi internet sitesi üzerinden 10 Haziran ve 11 Haziran 2017 tarihleri arasında 125 TL ve üzeri yapılacak olan alışverişlerde yüzde 11 oranında indirim kazanmak isteyen kişiler diledikleri takdirde bu kuponları n11.com internet sitesi ya da n11 mobil uygulaması üzerinden hesabına yükleyebilir, internet sitesi üzerinden Hesabım’a girdikten sonra Kuponlarım sayfasına girerek ya da mobil uygulaması üzerinden Hesabım’a girdikten sonra Avantajlarım sayfasına girerek bu kuponu hesaba tanımlayabilirsiniz. Kampanya kapsamında sunulan kuponlar 10.000 adet ile sınırlandırılmış olup her bir n11 üyesi en fazla bir adet kupondan yararlanabilecektir. Bu kampanya kapsamında sunulan baba11 adlı kupon kodu n11 sitesinde yer alan diğer kampanya ya da kuponlar ile birleştirilerek kullanılamayacaktır. Kampanya kapsamında yararlanılabilecek en yüksek indirim tutarı 55 TL olarak belirlenmiştir.

Boyner Babalar Günü’ne Özel 50 TL, 75 TL ve 200 TL Boyner İndirim Kodu

Boyner resmi internet sitesi üzerinden Baba kupon kodu ile 18 Haziran 2017 yapılacak olan 250 TL’lik alışverişlerde anında 50 TL değerinde indirim ve 600 TL’lik alışverişlerde anında 200 TL indirim kazanma şansını elde etmiş olursunuz! 9 ve 18 Haziran 2017 tarihleri arasında Boyner resmi internet sitesi üzerinden KOZMETİK50 kupon kodunu kullanarak yapacağınız her 250 TL tutarında alışverişte 50 TL değerinde indirim kazanırsınız!

Morhipo, Gittigidiyor, Hepsiburada, Mavi, Kığılı, Defacto, Pierre Cardin, Brandroom, LC Waikiki, Kemal Tanca, Koton, Karaca, Loft, U. S. Polo, Media Markt ve saymakla bitiremeyeceğimi yüzlerce marka Babalar Günü’ne Özel olarak birbirinden farklı kampanya ve fırsatlar sunmaktadır. Biz ise sizlere bu kampanyalar arasından olabildiği kadar seçici davranarak sizlere en çok avantaj sağlayacak olan kampanyaları seçmeye çalıştık. Bu sayede sizlerde hayatınıza bir başka anlam katan babalarınızı bu özel günde mutlu etmek için avantajlı alışverişler yapabilirsiniz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.