Babalar Günü Hediyeniz Passolig'den! | Kampanya Bulucu

Babalar Günü Hediyeniz Passolig’den!

Babalar Günü Hediyeniz Passolig’den!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Babalar Günü Hediyeniz Passolig’den!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde Passolig banka kartı ya da Passolig Cüzdan Ön Ödemeli kartını kullanarak elektronik, restoran yada giyim sektörlerinden tek seferde en az 100 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde 10 TL değerinde iade kazanma şansını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 5 Haziran ve 18 Haziran 2017 tarihleri arasında yapılacak olan alışverişlerde geçerli olacaktır.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen Passolig müşterilerinin Passolige kayıtlı olan cep telefonu numarasının kısa mesaj bölümü üzerinden BABAM yazdıktan sonra TC kimlik numarasını yazarak 6603’e kısa mesaj göndermesi gerekir. Kampanyaya katılmak için gönderilmiş olan her bir kısa mesaj için katma değer vergisi ve özel iletişim vergisi de dahil olmak üzere Türk Telekom (Avea) aboneleri 0,60 TL tutarında, Turkcell aboneleri 0,65 TL tutarında ve Vodafone aboneleri 0,415 TL tutarında ücret öder.

İndirimden Nasıl Yararlanacağım?

Kampanya kapsamında kazanılacak olan indirimler 20 Haziran ve 23 Haziran arasında harcama yapılacak olan Passolig kartına yansıtılacaktır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş bir kampanya olduğu için her bir müşteri kampanyaya en fazla bir defa katılabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 10 TL değerinde iade kazanabilecektir. Fakat bunun için kampanya kapsamındaki harcama koşullarının yerine getirilmesi gerekir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyaya maç bileti harcamaları ile kart üzerinden yapılacak olan ödeme ya da transferler dahil edilmemiştir.

Kampanyaya Passolig kredi kartları ile yapılacak olan harcama işlemleri dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan işlemlerin iadesi ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde indirim kazanımının gerçekleşmesi mümkün olmayacaktır.

Bu kampanya ile diğer bir Passolig kampanyası birleştirilerek kullanılamaz.

Passolig önceden fiili bir şekilde haber verme gereği dahi duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ