Kampanya Bulucu

Aytemiz’de 100 TL ve üzeri 4. Alışverişinizde 50 TL Paraf Para!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Aytemiz’de 100 TL ve üzeri 4. Alışverişinizde 50 TL Paraf Para!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak Aytemiz akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde Aytemiz Araçtan Öde ve Paraf POS cihazları kullanılarak yapılacak olan 100 TL ve üzeri 4. otogaz ya da akaryakıt alışverişinde yine aynı şekilde Paraf üyesi iş yeri olan Aytemiz akaryakıt istasyonlarından otogaz ya da akaryakıt almak üzere kullanabileceğiniz tamı tamına 50 TL değerinde Paraf Para kazanma şansını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 15 Ağustos ve 30 Eylül 2017 tarihleri arasında alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kampanya kapsamında herhangi bir miktarda harcama yapmadan önce AYTEMİZ yazdıktan sonra 3404’e kısa mesaj yollaması gerekir.  Kampanya kapsamında gönderilecek olan kısa mesajların banka sisteminde kayıtlı olan ve kampanya kapsamında kullanılacak olan kredi ya da banka kartının bağlı olduğu cep telefonu numarası üzerinden gönderilmesi gerekir. Bununla birlikte gönderilecek olan kampanyaya katılım mesajı her ne kadar ücretsiz de olsa bu mesajın Vodafone, Turkcell ya da Türk Telekom yani Avea operatörlerinde ait numaralardan gönderilmesi gerekir. Kampanyaya katılım gönderilecek olan kısa mesajın banka sisteminde ulaşmasının ardından yapılacak olan işlemlerde geçerli olur. Bununla birlikte yapılacak olan alışverişlerin Aytemiz Araçtan Öde ve Paraf POS cihazları üzerinden yapılması gerekir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya Paraf ve Parafly kartları kullanılarak yapılacak olan alışverişler dahil edilmiş olup, sanal kartlar, ek kartlar, Halk Card ve Business kartlar kullanılarak yapılacak olan alışverişler dahil edilmemiş bulunuyor.

Kazandığım Paraf Para’lar Kartıma Ne Zamana Yüklenir?

Kampanya koşullarını yerine getirerek kazanılmış olan Paraf Para’lar kazanımın gerçeklemiş olduğu günün ardından kazanımın sağlanmış olduğu karta yüklenir.

Kazandığım Paraf Para’lar Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Kazanılmış olan Paraf Para’ların Paraf üyesi iş yeri olan Aytemiz akaryakıt istasyonlarına gidilerek otogaz ya da akaryakıt alışverişinde 10 Ekim 2017 tarihine kadar kullanılması gerekir. Bu tarihe dek belirtildiği şekilde kullanılmamış olan tüm Paraf Para’lar kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde 11 Ekim 2017 tarihinde tamamen geri alınır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş bir kampanya olduğu için her bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa faydalanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 50 TL değerinde Paraf Para kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Ödül kazanımına ilişkin tüm bilgiler slip üzerinde yer almakta olup kazanım sağlayan kişilere kısa mesaj yolu ile iletilir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin mutlak surette kampanyaya kayıt olunduktan sonra Paraf POS cihazları üzerinden yapılması gerekir.

Paraf üyesi iş yeri olan Aytemiz akaryakıt istasyonlarına Paraf resmi internet sitesinde yer alan Program Ortakları sayfası üzerinde yer alan firma adı bölümüne AYTEMİZ yazarak listelemeniz mümkün.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişin Paraf Para kullanılarak yapılması halinde bu alışveriş kampanyaya dahil edilmez.

18 yaşından küçük kişilerin bu kampanyadan faydalanması mümkün olmaz.

Aytemiz Araç Öde kullanılarak yapılacak olan otogaz ya da akaryakıt alışverişleri kampanyaya dahil edilmiş bulunuyor.

Aynı gün içinde yapılacak olan 100 Tl ve üzeri alışverişlerden yalnızca ilki kampanyaya dahil edilmiş bulunuyor.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde iptali ya da iadesi gerçekleşmiş olan işlemler kampanyaya dahil edilmez ve dolayısı ile bu alışverişler üzerinden Paraf Para kazanımı gerçekleşemez.

Kampanya kapsamında kazanılmış olan Paraf Para’ların bir başka karta transfer edilmesi mümkün olmaz. Avans Paraf Para kullanımı ve buna benzer sebeplerden dolayı kartta yer alan Paraf Para bakiyesinin sıfırın altında olması kampanya kapsamında kazanılmış ve kullanılabilecek olan Paraf Para’ların kullanımını etkilemez.

Türkiye Halk Bankası ve Aytemiz önceden fiili bir şekilde haber verme ihtiyacı duymadan kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.