Kampanya Bulucu

Aytemiz Kart Sahipleri Çekilişle Otomobil Kazanma Şansı Yakalıyor!

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“Aytemiz Kart Sahipleri Çekilişle Otomobil Kazanma Şansı Yakalıyor!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri arasında Aytemiz akaryakıt istasyonlarından alacağınız ya da almış olduğunuz Aytemiz Kart’ı aktif hale getirmeniz ve kart bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde doldurmanız halinde yakıt doldurma şartı dahi olmadan bir adet çekiliş hakkı kazanırsınız! Bu çekiliş hakkı ile birlikte büyük ödül olan 2017 model Suzuki Vitara 1.6 GL+ 4X2 MT ile birlikte 5 adet Suzuki Van Van motosiklet, 5 adet iPhone 7 cep telefonu ve 1.000 adet 20.00 TL değerinde Yakıt Puan ödüllerinden birini kazanma şansını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli?

Kampanya 15 Nisan ve 15 Haziran 2017 tarihlerinde Aytemiz Kartı alan ya da hali hazırda Aytemiz kartına sahip olan kişiler için geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Anlaşmalı Aytemiz akaryakıt istasyonlarından Aytemiz kart alması ya da hali hazırda almış olduğu Aytemiz Kart’ını aktif hale getiren kişiler Aytemiz resmi internet sayfasında yer alan Aytemiz Sadakat Programı’na giriş yaparak ya da Aytemiz mobil uygulaması üzerinden kart bilgilerini doğru ve eksiz bir şekilde doldurarak kampanyadan faydalanabilecektir.

Kampanya Çekilişi Ne Zaman Yapılacak?

Kampanya çekilişi 10 Mart 2017 tarihinde verilmiş olan izin ile birlikte 3 Temmuz 2017 tarihinde saat 10.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi Gülbahar Mahallesi Cemal Sururi Sokak Halim Meriç İş Merkezi No: 15 D: 39 Mecidiyeköy / Şişli / İstanbul adresinde isteyen herkesin katılımına açık bir şekilde noter huzurunda yapılacaktır.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekilişin kazananları 7 Temmuz 2017 tarihinde Takvim Gazetesi üzerinden yayınlanacaktır. Akaryapıt Puanı kazanan isimlere ise Aytemiz resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Asil ve yedek talihli olan kişilerin, kart aktivasyonu sırasında belirtmiş oldukları adreslerine posta yolu ile bildirim yapılacaktır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Aytemiz Kart’ını aktif hale getirdikten sonra bilgilerini doğru ve eksiksiz bir şekilde güncelleyecek olan kişilere bir adet çekiliş hakkı verilecektir. Her bir kart sahibinin çekilişe en fazla bir kez katılmaya hakkı vardır. Bununla birlikte bir kişinin birden fazla kez ikramiye kazanması mümkün değildir.

Aytemiz Şirketler Grubu çalışanları, Aytemiz Akaryakıt Dağıtım Anonim Şirketi çalışanları, bayi çalışanları, bu şirkete bağlı olarak çalışan tedarikçi ve ajanslar, Doğan Şirketler Grubu çalışanları, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi çalışanları ve 18 yaşından küçük kişiler kampanyaya katılamayacaktır. Bu kişiler kampanyaya katılmış ve ikramiye kazanmış olsalar dahi ikramiyeyi teslim alamazlar.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kart aktivasyonu esnasında verilecek olan bilgilerin yeterlilik ve doğruluğunun ispatı kampanyaya katılacak olan kişiye aittir.

Çekilişte verilecek olan otomobilin değeri 73.974,12 TL, Motosikletin değeri 10.613,20 TL, iPhone’un değeri 3.400 TL ve Yakıt Puan’ların değeri 20 TL’dir. Kazanılan Yakıt Puan’ların son kullanma tarihi 31 Aralık 2017 olarak belirlenmiş olup, bu Yakıt Puan’lar Aytemiz Kart’a yüklenecektir.

Kampanya tarihleri içinde başvuruda bulunmayan talihliler ikramiyeden faydalanamayacaktır. Türkiye’de yaşayan yabancı uyruklu bireylerin, tescile bağlı olarak ikramiye kazanmaları halinde, ikramiyenin teslim edilebilmesi için ikametgâh tezkeresinin ibraz edilmesi gerekmektedir.

Kazanılan haklar bir başkasına devredilemeyecek ve nakde çevrilemeyecektir.

Kampanya yalnızca Aytemiz Kart sahipleri için geçerli olacaktır.

Katma değer vergisi ve özel iletişim vergisi hariç olmak üzere tüm yasal yükümlülükler talihlilere ait olacaktır.

Bu çekilişe katılacak olan herkes tüm koşulları kabul etmiş sayılacaktır.

Aytemiz Kart ile anlaşmalı olan Aytemiz istasyonlarına Aytemiz resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Aytemiz ve çekilişi gerçekleştirecek olan şirket önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanyayı sona erdirme ya da kampanya ile ilgili belirlemiş oldukları şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değiştirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.