Kampanya Bulucu

Aygaz Tüplügaz’da 25 TL Maxi Puan Fırsatı!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Aygaz Tüplügaz’da 25 TL Maxi Puan Fırsatı!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde kampanya koşullarında belirtilmiş olan seçili illerde yer alan Maximum anlaşmalı Aygaz ve Mogaz Tüplügaz iş yerlerinden Maximum özelliğine sahip olan kredi kartları ya da banka kartlarından birini kullanarak tek seferde yapacağınız 55 TL ve üzeri 1. peşin tüp harcamasında 10 TL değerinde ve farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 55 TL ve üzeri 2. peşin tüp harcamanızda 15 TL değerinde Maxi Puan kazanarak toplamda 25 TL Maxi Puan ya da 2 taksit fırsatından yararlanma şansını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 1 Nisan ve 1 Temmuz 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Hangi Şehirlerde Geçerlidir?

Kampanyaya dahil edilmiş olan şehirler, Yozgat, Tunceli, Tokat, Sinop, Nevşehir, Muş, Kütahya, Kırşehir, Kırıkkale, Hakkari, Düzce, Denizli, Çankırı, Burdur, Bolu, Bingöl, Ardahan ve Amasya illeri olup bu şehirlerde yer alan Maximum anlaşmalı olan Aygaz ve Mogaz Tüplügaz iş yerlerinden alışveriş yapılması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin kampanyaya dahil edilmiş olan şehirlerde yer alan Maximum anlaşmalı olan Aygaz ve Mogaz Tüplügaz iş yerlerinden kampanya kapsamında belirtilen kartlar ile birlikte 55 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Dahil Edilen Kredi Kartları

Kampanyaya Bankamatik kartı, Mercedes Card, Ziraat Maximum Kartı ve Maximiles kartları ile yapacağınız alışverişler dahil edilmiştir.

Kazandığım Maxi Puanlar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişler doğrultusunda kazanacağınız ilave Maxi Puan’lar kampanyanın sona ermesinin ardından 7 iş günü içerisinde kampanyaya katıldığınız kredi kartına yüklenecektir.

Kazandığım Maxi Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kazanmış olduğunuz Maxi Puanları 23 Temmuz 2017 tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kredi kartı bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş olduğu için her bir müşterinin kampanyadan en fazla bir kez yararlanmasına izin verilmiştir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Aynı gün içerisinde yapılacak olan akaryakıt alışverişlerinden yalnızca bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.

Maxi Puan kullanılarak yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Maximiles ile kazanılmış olan Maxi Puan’ları Maxi Mil’e dönüştürmeniz mümkün değildir. Bu nedenle kampanya kapsamında kazanacağınız Maxi Puan’lar ile avans Maxi Mil’lerinizi kapatmanız mümkün olmayacaktır.

Maximiles ve Maximum Kart’ı sahibi olan kişilerin kazanmış oldukları ilave Maxi Puan tutarları kampanya kapsamında en son alışveriş yaptıkları kartlarına yüklenecektir.

Maximum Kart’a yüklenecek olan Maxi Puanlar Maximum Kart ile, Maximiles kartına yüklenecek olan Maxi Puanlar ise Maximiles kartı ile kullanılmalıdır.

Kampanya kapsamında İş Bankası Maximum Kart ve Ziraat Maximum Kart ile yapılacak olan alışverişleri birleştirerek kullanmanız mümkün değildir.

Kampanyaya dahil olan Aygaz Tüplügaz ve Mogaz Tüplügaz iş yerlerini öğrenmek için kampanya sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Maximum Kart, Aygaz ve Mogaz kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu şartların belirli bir bölümünü ya da tamamını önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan değiştirme ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.