Axess'ten Yurtdışı Alışverişlerine Özel 50 TL Chip Para | Kampanya Bulucu

Axess’ten Yurtdışı Alışverişlerine Özel 50 TL Chip Para

Axess’ten Yurtdışı Alışverişlerine Özel 50 TL Chip Para

Kredi kartlarının yapmış oldukları kampanyalar genellikle yurt içerisinde yapılan alışverişler ile sınırlıdır. Axess, bunun dışına çıkarak yurt dışında yapacağnız alışverişlerle ilgili bir kampanya başlattı. Şimdi Axess kampanyaları ile yurtdışında yapacağınız alışverişlerden 50 TL Chip para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında Axess kredi kartınızı kullanarak yurtdışında her 100 TL veya üzeri alışverişlerinizde 10 TL Chip Para kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan toplamda 5 defa yararlanarak, 50 TL Chip Para kazanabilme şansınız bulunur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm bireysel Axess, Axess Platinum, Axess Gold, Axess exi-26 kredi kartlarında geçerlidir. Kampanya hem asıl kartlarda, hem de bunlara bağlı ek kartlarda geçerli olacaktır. bu kartların dışında kalan kredi kartları ve hesap kartları kampanya kapsamının dışındadır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için harcama yapmadan önce kampanyaya kayıt yaptırmanız gerekir. Banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzun mesaj bölümüne GEZ yazıp 4566’ya göndermeniz durumunda kampanyaya kayıt yapılır. Gelen onay mesajından sonra yurt dışında yapacağınız alışverişler kampanya kapsamına alınır.

Kampanyaya Yurt dışında Nasıl Kayıt Olurum?

Eğer yurt dışına çıktıktan sonra kampanyaya kayıt olmanız gerekiyor ise, aynı kayıt mesajını +90 532 752 4566’ya göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra kampanyadan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Onay mesajından önce ki alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Aralık 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olarak, daha sonra da kampanya kapsamında ki alışverişleri yaparak kampanyaya katılabilirler. Kampanya tarihinden sonra yapılacak işlemlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ