Kampanya Bulucu

Axess’ten Yurtdışı Alışverişlerine 50 TL Chip-Para

Kredi kartlarının yapmış oldukları kampanyalar genellikle yurt içerisinde yapılan alışverişlerde geçerlidir. Fakat yeni Axess kampanyaları ile yurt dışında da yapacağınız alışverişlerden Chip Para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında yurtdışında yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL Chip Para kazanabilirsiniz. Bu kampanya süresince kampanyadan toplamda 50 TL Chip Para kazanabilirsiniz. Üstelik internetten yapacağınız alışverişler de kampanya kapsamındadır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Axess, Axess Platinum, Axess Gold ve Axess exi26 kredi kartlarının tamamında geçerlidir. Bu kredi kartlarının dışında olan kartlar kampanya kapsamının da dışındadır. Kampanya hem asıl kartlarda hem de bunlara bağlı ek kartlarda geçerli olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için alışveriş yapmaya başlamadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kampanyaya kayıt olduktan sonra yurtdışında yapacağınız her 100 TL ya da daha üzeri harcamadan 10 TL Chip Para kazanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için alışveriş yapmadan önce banka sistemine kayıtlı cep telefonundan mesaj göndermeniz gerekir. Telefonunun mesaj bölümüne GEZ yazıp 4566’ya göndermeniz gerekir. Eğer mesajı yurt dışında iken gönderecekseniz göndermeniz gereken numara +90 532 752 4566 olacaktır. Gelen onay mesajından sonra alışveriş yapabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli Olacak?

Bu kampanya için belirlenen süre 31 Aralık 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da yurtdışında alışveriş yapılmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılacak alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Free Kredi Kartları Bu Kampanyadan Yararlanabilir Mi?

Free kredi kartları da bu kampanyadan yararlanabilir, fakat yararlandıklarında 1,9 TL katılım ücreti alınacaktır. Yararlanmak için yine mesaj bölümüne FREEGEZ yazıp, 4566’ya göndermeniz gerekir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.