Axess'ten Yurt Dışında Faizsiz Ücretsiz Taksit Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Axess’ten Yurt Dışında Faizsiz Ücretsiz Taksit Kampanyası

Kullandığınız kredi kartları size alışveriş yaparken, indirim, puan ve taksit gibi birçok ayrıcalık sunuyor. Bu şüphesiz sizin hayatınızı kolaylaştıran bir etken. Fakat genelde bu kampanyalar sadece ülke sınırları içerisinde geçerlidir. Şimdi Axess kampanyaları ile yurt dışında yapacağınız alışverişlerde de hiçbir faiz ya da ücret ödemeden alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile Axess kredi kartı ile yurt dışında yapacağınız alışverişlerinizi hiçbir vade farkı, faiz ya da ücret ödemeden 3 taksitte ödeyebilirsiniz. Bu sayede alışverişin keyfini peşin, ödemesini taksit ile yapabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm bireysel Axess Wings ve Axess exi26 kredi kartlarında gçerlidir. Kampanyadan hem asıl kartlar, hem de ek kartlar yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt yaptırmak gerekiyor. Kayıttan önce yapılan alışverişlerin tamamı peşin olarak ekstreye yansıyacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan kampanyaya kayıt mesajı göndermek gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne YD yazıp, 4566’ya mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Gelen onay mesajından sonra yapacağınız alışverişler 3 taksit olarak vadelendirilecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Bu kampanya için belirlenen son tarih 30 Eylül 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin bu tarihe kadar önce kampanyaya kayıt yaptırıp, sonra alışverişi yapmaları gerekir. Bu tarihten sonra yapılan alışverişler taksitlendirilmeyecektir.

Free Kredi Kartları Bu Kampanyadan Yararlanamazlar Mı?

Free kartlar da bu kampanyadan yararlanabilir. Fakat kampanyaya katılım için 2,9 TL katılım ücreti alınacaktır. Bu kart sahipleri kampanyadan yararlanmak için baka sistemine kayıtlı cep telefonlarının mesaj bölümüne FREEYD yazarak 4566’ya göndermeleri gerekir. Kampanya için gönderilen mesajlar, GSM operatörlerinizin sabit SMS ücretinden ücretlendirilecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.