Kampanya Bulucu

Axess’ten Yeni Yıl Kampanyası: Kart numaranızın Son 2 Hanesi Değerinde Chip-Para

Yeni yıla girmeye oldukça az bir zaman kaldığından dolayı yeni yıl kampanyaları birçok sektörde başladı. Şimdi Axess kampanyaları ile de yeni yıl sürprizi sizi bekliyor. Yapacağınız alışverişlere göre Kredi kartı numaranızın son 2 hanesi kadar Chip Para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında Axess kredi kartınız ile belirlenen sektörlerden tek seferde 4 defa 100 TL veya daha üzeri bir alışveriş yapmış olduğunuzda kredi kartı numaranızın son 2 hanesi kadar Chip Para kazanabilirsiniz. Eğer son iki hane 50’den küçük ise en az 50 TL Chip Para kazanırsınız.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Axess kredi kartlarında ve diğer Akbank kartlarının tamamında geçerli olacaktır. Neo banka kartı, Free ve Wings kredi kartları kampanya kapsamındadır. Kampanya hem bireysel, hem de ticari kredi kartları için geçerlidir. Ayrıca bu kampanyadan hem asıl hem de ona bağlı olan ek kartlar yararlanabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzun mesaj bölümüne YENIYIL yazıp 4566’ya göndererek, ya da www.axess.com.tr adresinde ki kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Aralık tarihinde başlayan bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olarak, daha sonra da harcamaları yaparak kampanyaya katılabilir.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Kampanya akaryakıt, beyaz eşya, market, elektronik, giyim, optik-saat, aksesuar, kozmetik sektörlerinin tamamında yapılacak alışverişlerde geçerlidir. İşyerinin Axess üyesi olması zorunlu değildir ve kampanya kapsamında sayılabilmesi için tek seferde en az 100 TL’lik bir harcama yapılmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.