Kampanya Bulucu

Axess’ten Yeni Yıl Hediyesi

Axess müşterilerine yeni yıla girerken hediye dağıtıyor.  31 Aralık 2017 tarihinde yapacağınız tek seferde  150 TL ve üzeri 5’inci alışverişinizde Axess kredi kartınızın son iki numarası kadar Chip Puan hediye edecek. Bu Chip puanları kullanım süresi boyunca tüm Axess anlaşmalı üye iş yerlerinde kullanabilirsiniz. Bu kampanyaya Katılmak için Akbank’ta kayıtlı cep telefonu numaranız üzerinden 4566’tıya kısa mesaj olarak YENİYIL yazıp göndermeniz tereli olacaktır. Bununla beraber kampanyaya Axess mobil üzerinden de katılım mümkün. Axess Mobil üzerinden katılımlarda ek olarak 10 TL Chip para daha hediye edilecek. Kampanyaya katılmak için Axess mobil uygulamasını edinmek gerekiyor. Mobil uygulamayı Android tabanlı bir cep telefonundan edinmek için GooglePlay üzerindeki arama kutucuğunu Axess Mobil yazarak indirmeniz gerekiyor. Daha sonra gerekli giriş adımlarını gerçekleştirin. Giriş işlemini yaptıktan sonra Kampanyalar bölümündeki “Axess’in yeni yıl hediyesi kartınızın son 2 hanesi!” Kampanyasının altında bulunan “Katıl” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. İOS tabanlı bir telefondan uygulamayı edinmek için Apple Store üzerindeki arama kutucuğunu Axess Mobil yazarak indirmeniz gerekiyor. Daha sonra gerekli giriş adımlarını gerçekleştirin. Giriş işlemini yaptıktan sonra Kampanyalar bölümündeki “Axess’in yeni yıl hediyesi kartınızın son 2 hanesi!” Kampanyasının altında bulunan “Katıl” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya yalnızca 2017’nin son günü yani 31 Aralık 2017’de geçerlidir. 31 Aralık 2017 tarihinde tek seferde yapacağınız 5’inci 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacaktır.

Kampanya Katılım Detayları Nelerdir?

  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Akbank T.A.Ş. tüm hakları saklıdır.
  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için Akbank telefon bankacılığından destek alabilirsiniz.
  • Kartın son 2 hanesi 00-49 arasında ise 50 TL chip-para verilecektir.
  • Tüm Akbank kartlarıyla 31 Aralık’a kadar tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri 5. alışverişe işlem yapılan kartlar içinde son 2 hanesi en büyük olan kadar chip-para verilecektir.
  • Bir müşteri kartının son 2 hanesine bağlı olarak en fazla 99 TL; Axess Mobil üzerinden katılmış ise 109 TL chip-para kazanabilir.
  • Mesaj ile katılım ücretleri tüm operatörlerden 0.65 TL’dir.
  • Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı cep telefonundan SMS ile kayıt olması gerekmektedir.
ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.