Kampanya Bulucu

Axess’ten Yarıyıl Tatiline Özel 40 TL Chip Para

Okulların yarıyıl tatiline girmesi ile birlikte öğrencilerin karne heyecanları ve karne hediyeleri de başladı. Bu nedenle kredi kartlarının da karne kampanyaları başlamış oldu. Şimdi Axess kredi kartınız ile yapacağınız karne harcamalarından 40 TL’ye kadar Chip Para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Axess kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Axess kredi kartınız ile belirtilen sektörlerde toplam 200 TL’ye ulaştığında 20 TL Chip Para, 400 TL’ye ulaştığında ise 40 TL Chip Para kazanabilirsiniz. Bu sayede karne hediyesi alırken Chip Para kazanabilme şansı yakalayabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyası tüm bireysel Axess, Free, Wings kredi kartlarında ve Neo kartlarda geçerlidir. Kampanya hem asıl kartlarda, hem de ek kartlarda geçerli olacaktır. Bunların dışında kalan kredi kartları ve ticari kredi kartları bu kampanya kapsamında değildir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanabilmek için ilk olarak kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kampanyaya kayıt olduktan sonra kredi kartınız ile belirtilen tarihler arasında Axess banka sisteminde elektronik, oyuncak, ulaşım, kırtasiye, akaryakıt, konaklama ve otel sektöründe kayıtlı olan iş yerlerinde belirtilen tutarlarda alışveriş yapılması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Bu kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan katılım mesajı göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne KARNE yazıp, 4566’ya göndererek kampanyadan faydalanabilirsiniz. Gelen onay mesajından sonra yapacağınız alışverişler kampanya kapsamına alınacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

22 Ocak’ta başlayan bu kampanya 7 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da gerekli toplam harcama tutarı kadar harcama yapmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.