Kampanya Bulucu

Axess’ten Watsons’a Özel 9 Taksit Kampanyası

Axess kredi kartının sunduğu ayrıcalıklar markaların anlaşmasına göre oldukça avantajlı imkanlar sunuyor. Şimdi Axess kampanyaları ile Watsons mağazalarında yapmış olduğunuz alışverişleri 9 taksite kadar ödeyebilme şansınız var.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu Watsons kampanyaları ile Axess kredi kartınız ile Watsons mağazalarından yapmış olduğunuz 2 ile 5 arası taksitli harcamaya +4 taksit de Axess kredi kartı veriyor. Bu sayede yapmış olduğunuz harcamayı 9 taksit ile ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyası tüm bireysel Axess kredi kartları ve Axess ailesi diğer kredi kartlarının katılımına açıktır. Hem asıl, hem de ek kartlar bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanya sadece ticari kredi kartların katılımına açık değildir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya sadece Ağustos ayna özel başladığı için 1 ağustos tarihinde başladı ve 31 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihler arasında Watsons mağazalarından alışveriş yapan müşteriler kampanyaya katılabilecek

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanya için herhangi bir kayıt ya da SMS gönderme işlemine gerek yoktur. Watsons mağazalarından Axess özellikli POS cihazları aracılığı ile ödemeyi yaptığınızda kampanyadan yararlanma hakkınız olur. Kampanyadan yararlanmak istediğinizi kasada ki görevliye ileterek taksit avantajınızı kullanabilirsiniz.

Bu Kampanya ile Kaç Taksit Hakkım olacak?

Yasal mevzuat gereği yapmış olduğunuz alışverişler 9 taksiti geçemez. Bu nedenle kampanya ile yararlanabileceğiniz maksimum taksit sayısı da 9 olacaktır. Bu kuyum harcamalarında en fazla 4 taksit olarak belirlenmiştir. İletişim, yemek, gıda gibi sektörlerde yine yasal mevzuat gereği taksitlendirme yapılamaz.

Kampanyaya Katılım Ücretli Mi?

Free kart dışında ki tüm kredi kartları bu kampanyadan ücretsiz olarak yararlanabilir ve yapılan taksitlerde de hiçbir vade farkı alınmaz. Fakat Free kredi kartları bu kampanyadan yararlanma bedeli olarak 2,9 TL ödemek durumundadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.