Kampanya Bulucu

Axess’ten Ücretsiz Hızlı Para Kampanyası

İnsan, anlık ortaya çıkan ihtiyaçlardan dolayı acil olarak paraya ihtiyaç duyabilir. İşte böyle bir durumda sizi kurtaracak bir banka uygulaması var; Axess Hızlı Para. Şimdi Axess kampanyaları ile uygun faiz ve geri ödeme koşulları ile anında ihtiyacınıza uygun parayı ücretsiz olarak çekebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Axess kampanyası ile ihtiyacınız olduğu anda 500 TL’den 20.000 TL’ye kadar Hızlı Para çekebilirsiniz. Çekmiş olduğunuz bu tutarı da 2 ile 9 taksit arasında ödeyebilme şansınız bulunur. Hızlı Para için herhangi bir ücret yansımaz ve aylık net faiz oranı %2,02’dir. Yine aynı şartlarda aylık maliyet oranı %2,42 olan bu Hızlı Para’nın yıllık maliyet oranı da %29,09’dur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Axess kredi kartlarında geçerli olacaktır. Fakat Ek kart ve kefilli kart sahipleri bu kampanyadan yararlanamaz. Kampanya kişiye özel teklifler ile bazı koşullarda değişiklik gösterebilir. Bu kampanya ile ilgili son karar her zaman bankalarındır.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Bu kredi kartı kampanyasından faydalanmak için www.akbank.com Akbank Direkt İnternet’ten, 444 25 25 Akbank Telefon Bankacılığından, Akbank ATM’lerinden, Akbank Şubelerinden ya da kısa mesaj göndererek yararlanabilirsiniz.

SMS ile Nasıl Faydalanabilirim?

Banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan mesaj göndererek yararlanabilme şansınız bulunur. Telefonunuzun mesaj bölümüne HP yazıp, 6665’e göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Hızlı Para onaylanmış olduğunda hesabınıza yatacaktır.

Çağrı Merkezi ile Nasıl Katılabilirim?

Telefonunuzdan 444 25 25’i aramış olduğunuzda önce kredi kart numarasını ve şifresini girmelisiniz. Daha sonra kredi kartı menüsünden 3’ü tuşlayarak bu kampanyaya başvurabilirsiniz. Onaylanmış olduğunda tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

İnternetten Nasıl Başvurabilirim?

www.Akbank.com adresinden Akbank Direkt İnternet şubesine giriş yapmış olduğunuzda “Kart İşlemleri” menüsüne gelir, orada “Hızlı Para”yı tıklayabilirsiniz.onaylandığında size en yakın Akbank ATM’sine ya da Akbank şubesine giderek parayı çekebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.