Kampanya Bulucu

Axess’ten Total’e Özel 50 TL Chip-para!

Axess kazandırmaya devam ediyor. Müşterileri için harika bir kampanya daha sundu! Axess Total işbirliği ile hayata geçen kampanya, Axess kullanıcılarının akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde oldukça işine yarayacak. Bu kampanya sayesinde yaptıkları akaryakıt ve otogaz harcamalarının bir kısmı kartlarına geri dönüyor. Böylece zaten yapmak zorunda olduğumuz akaryakıt ve otogaz harcamalarımız çok daha avantajlı hale geldi. Bu kampanyaya dahil olan Total istasyonlarından tek seferde yapacağınız dördüncü 100 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz harcamalarınızda, 50 TL chip-para kazandıran bir kampanyadır.  Peki, Axess kullanıcılarına dört ayrı 100 TL’lik harcamadan sonra 50 TL chip-para kazandıran kampanyanın ayrıntıları nelerdir?

Kampanya Detayları Nelerdir?

Bu kampanya 16 Ağustos 2017 tarihinde başlayan ve 30 Eylül 2017 tarihine kadar devam edecek olan bir kampanyadır.

Kampanya kapsamında kazandığınız chip-parayı sadece akaryakıt veya otogaz harcamalarınızda kullanabilirsiniz.

Kazandığınız chip-parayı 8 Ekim 2017 tarihine kadar yapacağınız bir sonraki akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanabilirsiniz.

Yapacağınız akaryakıt veya otogaz harcamaları farklı günlerde olmalıdır.

Dördüncü akaryakıt veya otogaz alımınızdan sonra chip-para kazanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında işlemlerin Axess üye işyeri TOTAL istasyonlarındaki Akbank Axess POS terminali üzerinden yapılması gerekir.

Kampanya kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri en fazla bir kez chip-para kazanabilir.

Kartınızda mevcut olan chip-paraların kullanımı kampanya kapsamında değildir.

Eğer işleminizi iptal ederseniz, kazandığınız chip-paralar da  iptal edilir.

Kazanılan chip-paralar anında kartınıza yüklenecektir.

Kampanya kapsamında kazandığınız ve kullanmadığınız chip-paralar 9 Ekim 2017 tarihinde silinecektir.

Kampanya sayfasında yer alan bağlantıya tıkladıktan sonra bulunduğunuz ili seçerek kampanyaya dahil Total istasyonlarını görebilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için öncelikle yapmanız gereken işlem TOTAL yazıp 4566’ya kısa mesaj göndermektir. Bu mesaj asıl kart sahibinin Akbank iletişim sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Mesajın ilk harcamadan önce gönderilmesi gereklidir ve bir kez gönderilmesi yeterlidir. Mesaj gönderildikten sonra aynı gün içerisinde yapılan 100 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahil edilir. Gönderilen mesajlar bütün operatörler tarafından 0,65 TL olarak ücretlendirilir. Aynı zamanda Axess internet sitesinde, kampanyalar kısmında bulunan ve Total kampanyasının ayrıntıların yer aldığı sayfada “Kampanyaya katıl” butonu vardır. Bu butona tıklayarak da kampanyaya katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahildir?

Herhangi bir Axess kartına sahip olmanız, bu kampayaya katılabileceğiniz anlamına gelmiyor. Bu kampanyadan belirli kart sahipleri faydalanabiliyor. Eğer, Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, Kobi Axess kartları sahibiyseniz kampanyadan faydalanabilirsiniz. Ancak Bank’o Card Axess kartı sahipleri bu kampanyadan yararlanamazlar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.