Kampanya Bulucu

Axess’ten Teknosa’ya özel 60 TL Chip-Para Kampanyası

Axess ve Teknosa ortaklaşa yaptıkları kampanyayı bir kere daha yaptı.  Şimdi Axess kampanyaları ile belirtilen tarihler arasında Teknosa’dan 600 TL ya da daha üzeri alışveriş yapmış olduğunuzda 50 TL Chip Para Kazanabiliyorsunuz. Üstelik bu kampanyayı tüm Teknosa kampanyaları ile birleştirebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Bu kredi kartı kampanyası ile belirtilen tarihler arasında www.teknosa.com adresinden Axess kredi kartınızı kullanarak alışveriş yaptığınızda bu kampanyaya katılabilirsiniz. 600 TL ve daha üzeri ilk alışverişte tam 60 TL Chip Para size hediye edilecektir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Daha öncekiler gibi bu kampanya da yine kısa süreli başladı. 4 Mayıs 2016 tarihinde başlayan kampanya sadece 6 gün devam edecek. Doğal olarak kampanyadan sadece 4, 5, 6, 7, 8 ve 9 Mayıs 2016 tarihlerinde alışveriş yapanlar yararlanabilecek.

Kazandığım Chip Paraları Ne Zaman Alacağım?

Bu kampanya kapsamında alışveriş yapıp, almaya hak kazandığınız Chip Paralar anında kartınıza yüklenir. Yani alışveriş gerçekleştiği an hesabınıza Chip Paralar yansıyacaktır. Bu Chip Paraların son kullanım tarihi 19 Mayıs 2016’tir. Kullanılmayan Chip Paralar 20 Mayıs 2016 tarihinde silinecektir. Ayrıca kazanılan Chip-paralar sadece Teknosa.com’da ve Teknosa Mağazalarında kullanılabilir.

Bu Kampanyaya Nasıl Kayıt Yaptırabilirim?

Kampanyadan faydalanabilmek için alışveriş yapmadan önce banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan mesaj göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne TEKNOSA yazıp 4566’ya göndermeniz yeterli olacaktır.

Bu kampanyadan Kaç Kere Yararlanabilirim?

Bu kampanya müşteri bazlı olarak kurgulanmıştır. Yani her kişi kaç kredi kartına sahip olursa olsun eşit şekilde bu kampanyadan faydalanabilir. Bu kampanyadan her kişi sadece 1 kereye mahsus yararlanabilir. Ticari kredi kartları bu kampanyanın dışındadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.