Kampanya Bulucu

Axess’ten Teknosa’ya Özel 2 Ay Erteleme ve 5 Taksit Fırsatı

Teknolojinin öncü mağazalarından olan Teknosa, size sevdiğiniz teknoloji ürünleri sunarken, Axess de bu ürünleri rahatça alabilmeniz için bir takım kampanyalar yapıyor. Şimdi Teknosa kampanyalarından yararlanırken, kredi kartlarının da avantajlarını kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Axess kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında yapacağınız alışverişlerin taksit ödemelerini 2 ay sonra başlayabilirsiniz. Üstelik alacağınız ürünler için de 5 taksit yapabilme şansınız var. Üstelik bu kampanya için herhangi bir tutar limiti de bulunmuyor. Her alışverişte kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya Axess, Exi26, Neo, Wings, Free ve sanal kartların tamamında geçerlidir. Fakat şirket ve kurumsal kredi kartları bu kampanya kapsamının dışındadır. Kredi kartlarının hem asıl kartları, hem de ek kartları bu kampanyadan yararlanabilir. Sadece Free kart sahipleri bu kampanyadan ücretli olarak yararlanır ve kampanyadan yararlanmanın ücreti 2,9 TL’dir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanya için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Kampanyaya katılım tamamen Axess özellikli Pos cihazlarından yapılabilmektedir. Vade farksız olarak 5 taksitli işlem yapmış olduğunuzda 2 ay erteleme fırsatı Pos’tan size sorulacaktır. Teklifi kabul etmeniz durumunda kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

10 Ekim tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışveriş yapmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapacağınız alışverişler bu kampanya kapsamının dışında tutulacaktır.

Kampanya Hangi Şartlarda Geçerlidir?

Bu kampanya hem Teknosa mağazalarından, hem de www.teknosa.com adresinden yapacağınız alışverişlerde geçerlidir. Kampanya bütün ürün kategorilerinde geçerlidir ve kampanya süresi boyunca bu kampanyadan istediğiniz kadar yararlanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.