Kampanya Bulucu

Axess’ten Teknosa.com’da 100 TL Chip-para İmkanı!

Axess’ten muhteşem bir kampanya daha! Eğer Axess kart sahibiyseniz ve de bugünlerde teknolojik bir alışveriş yapmayı düşünüyorsanız, alışverişinizi Teknosa.com’dan yapıp 100 TL chip-para kazanma imkanına sahip olabilirsiniz. Teknosa Türkiye’nin en büyük teknolojik aletler satan mağazalarından biri. Axess’in Teknosa ile birlikte gerçekleştirdiği bu kampanya Axess kart sahiplerinin yüzünü güldürdü. Böylece daha sonra yapacağınız alışverişte kazandığınız chip-parayla 100 TL indirimden faydalanabilirsiniz. Peki, Teknosa.com sitesinden yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişe 100 TL chip-para kazandıran kampanyanın ayrıntıları nelerdir?

Kampanya Detayları nelerdir?

Axess kartlara Teknosa.com alışverişlerinizde 100 TL chip-para kazandıran kampanya 1 Ekim 2017 tarihinde başladı ve 15 Ekim 2017 tarihine kadar devam edecek.

Chip-para kullanarak yapacağınız alışverişler kampanya kapsamında değildir.

Eğer işleminizi iptal ederseniz, kazandığınız chip-paralar da iptal edilecektir.

Teknosa.com internet sitesinden yapacağınız ilk harcamadan önce bir katılım mesajı göndermeniz gerekmektedir.

Kampanya katılım koşullarını sağladıktan sonra yapacağınız ilk 1000 TL ve üzeri harcamadan sonra 100 TL chip-para kazanabilirsiniz. İşlemden hemen sonra chip-para karta yüklenecektir.

22 Ekim 2017 tarihine kadar, Teknosa.com sitesinden yapacağınız bir başka alışverişte kazandığınız chip-paraları kullanabilirsiniz.

Kullanmadığınız chip-paralar 23 Ekim 2017 tariihinde silinecektir.

Kampanya kart bazında değil, müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyaya en fazla bir kez katılabilir ve en fazla 100 TL chip-para kazanabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Eğer bu kampanyaya katılmak isterseniz yapmanız gerekenler oldukça kolay. Öncelikle asıl kart sahibinin Akbank’ın iletişim sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarasından “TEKNOSAcom” yazıp, 4566’ya kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Bu mesajın bir kez gönderilmesi yeterlidir. Mesaj Akbank’ın sistemine ulaşmasından sonra, size Akbank tarafından “kayıt oldunuz” bilgisi gelecektir. Gelen bu mesajın ardından kampanyaya katılımınız sağlanmış olur. Kampanyaya katılım için gönderilen kısa mesajlar, tüm  operatörler tarafından KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir. Bu kısa mesajı harcama yapmadan önce göndermeniz gerekmektedir. Harcamayı yaptıktan sonra gönderilen kısa mesajlar ile kampanyaya katılım sağlanamaz. Kısa mesaj ile katılımın dışında, Axess’in internet sitesindeki kampanyalar sayfasında yer alan ve kampanyaya dair ayrıntıların bulunduğu sayfada bir “Kampanyaya katıl” butonu var. Bu butona tıklayıp, önünüze çıkan sayfadan istenen cep telefonu bilgisini ve güvenlik kodu boşluğunu doldurursanız kampanyaya katılımınız gerçekleşmiş olur. Bu yol ile katılmak isterseniz yine sistemde bulunan cep telefonu numaranızı girmeniz önemlidir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahildir?

Bu kampanyaya, Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, Kobi Axess asıl ve Ek kartlardan birine sahipseniz katılabilirsiniz. Ancak Bank’o Card Axess kart sahiplerinin kampanyaya katılması mümkün değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.