Axess'ten Şubat Ayında ki Başvurulara Özel 50 TL Chip Para | Kampanya Bulucu

Axess’ten Şubat Ayında ki Başvurulara Özel 50 TL Chip Para

Axess’ten Şubat Ayında ki Başvurulara Özel 50 TL Chip Para

Axess, yapmış olduğu kampanyalar ile alışverişlerinizde birçok avantaj, fırsat, indirim ve puan sunuyor. Şimdi Axess ailesi biraz daha büyüsün ve herkes Axess’li olsun diye yeni bir kampanya başlattı. Bu Axess kampanyaları ile kredi kartı için başvuran herkes 50 TL Chip para kazanabiliyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kredi kartı kampanyası ile belirtilen kampanya tarihleri arasında Axess kredi kartına başvuran müşteriler, başvurusu onaylanır ise 50 TL Chip para kazanıyor. Bunun için yapmanız gereken tek şey Axess’in internet sitesinde ki başvuru formunu eksiksiz ve doğru şekilde doldurarak göndermek.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni Axess müşterilerinin katılımına açıktır. Mevcutta Axess kredi kartı olan ve yeni bir kart için başvuran müşteriler kampanyadan yararlanamaz. Fakat Axess ailesine sahip Wings, Free gibi kredi kartı olanlar Axess için başvuru yapmış olduğunda bu kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanya sadece Axess’in resmi internet sitesi olan www.axess,com.tr internet sitesinden yapılan başvurularda geçerli olacaktır. Diğer kanallar ile yapılan başvurular kampanya kapsamında alınmayacaktır. Kampanya hem “kısa başvuru formu“ ile, hem de “online başvuru formu” ile yapılan başvurularda geçerli olacak.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

9 Şubat tarihinde başlayan bu kampanya ayın sonuna kadar devam edecek. Yani kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler 29 Şubat 2016 tarihine kadar başvuru yapmış olmalıdır. Bu tarihlerin dışında yapılan başvurular kampanya kapsamında dahil edilmeyecektir.

Kazandığım Chip Paraları Nasıl Alacağım?

Başvurunuz olumlu değerlendirilir ise 8 Mart 2016 tarihinde Chip Paralar kredi kartınızın hesabına yansıtılacaktır ve size bununla ilgili bir bilgilendirme SMS’i gönderilecektir. Kazandığınız Chip paraları 8 Mayıs 2016 tarihine kadar kullanmanız gerekir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ