Axess'ten Şubat Ayına Özel Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası | Kampanya Bulucu

Axess’ten Şubat Ayına Özel Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası

Axess’ten Şubat Ayına Özel Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası

Kredi kartları ve bankalar her ay düzenli olarak otomatik ödeme kampanyaları başlatıyor ve verilen yeni talimatlar için puan kazandırma gibi bir ayrıcalık sunuyor. Axess de bu kampanyayı düzenli olarak yapanlardan biri. Şimdi yine Axess kampanyaları ile vereceğiniz talimatlardan 100 TL Chip Para kazanabilirsiniz.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kredi kartı kampanyası ile belirtilen tarihler arasında ilk defa vereceğiniz talimatlardan 100 TL’ye kadar Chip Para kazanabileceksiniz. Kampanya kapsamında vereceğiniz 1 yeni talimat için 15 TL, 3 yeni talimat için 50 TL ve 6 ya da daha fazla talimat için ise 100 TL Chip Para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece Axess, Free ve Axess exi 26 kredi kartlarının katılımına açıktır. Bunların dışında kalan kredi kartları kampanyadan faydalanamaz. Ayrıca kampanya sadece asıl kartlardan verecek talimatlar için geçerli olacak. Ek kartlar da kampanyadan yararlanamazlar. Free kredi kartlarının bu kampanya katılımı ücretsizdir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için talimatlarınızı vermeden önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kayıt işlemini yaptıktan sonra herhangi bir kanaldan vereceğiniz yeni talimatlar kampanyaya dahil olacaktır. Akbank Direkt Mobil Şube’den, Akbank Direkt İnternet şubesinden ve Telefon Bankacılığı şubesinden yeni talimatlar verebilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan kayıt mesajı göndermelisiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne FATURA yazarak 4566’ya göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Kampanya sadece Şubat ayına özel olarak başladığı için 1 Şubat tarihinde başlayacak ve 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan faydalanacak olan müşteriler bu tarihler arasında kampanyaya kayıt olduktan sonra talimatlarını vermelidir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ