Kampanya Bulucu

Axess’ten Son Dakika Kampanyası: 20 TL Chip Para

Axess, yapmış olduğu birçok kampanya ile müşterilerine birçok avantaj ve fırsat sunuyor. Şimdi kısa süreli fakat etkili bir kampanya daha başlatarak müşterilerine yeni bir fırsat sunuyor. Axess kampanyaları ile yapacağınız alışverişten şimdi 20 TL Chip Para kazanabilirsiniz.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile belirlenen tarihler arasında Axess kredi kartınızı kullanarak toplamda 200 TL ya da daha üzeri bir harcamaya ulaştığınızda, kampanya kapsamında 20 TL Chip Para kazanabilirsiniz. Kampanya sadece akaryakıt ve market sektörlerinde yapacağınız alışverişlerde geçerli olacak.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece bireysel Axess, Free ve Wings kredi kartları için geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler alışverişi bu kartlar ile yapmalıdır. Hem asıl kartlar, hem de bu kartlara bağlı olan ek kartlar kampanyadan faydalanabilir. Ticari kredi kartları bu kampanyadan faydalanamaz.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyaya katılmak için alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kayıt olduktan sonra belirlenen sektörlerde kampanya tarihleri arasında yapacağınız toplam harcamalar 200 TL’ye ulaşırsa kampanyadan otomatik olarak yararlanırsınız.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olacağım?

Kampanyaya kayıt olmak için alışveriş yapmadan önce www.axess.com.tr internet sitesinde ki kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklamanız ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonundan mesaj göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne SON yazıp 4566’ya göndermeniz yeterli olacaktır.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

26 Şubat tarihinde başlamış olan bu kampanya sadece 3 gün geçerli olacak ve 29 Şubat 2016 tarihinde sona erecek. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı ve alışverişleri yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapılan alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.