Axess'ten Sömestir dönemine özel 50 TL'ye varan chip-para! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Axess’ten Sömestir dönemine özel 50 TL’ye varan chip-para!

Kampanyaya kayıt olduktan sonra giyim, oyuncak, kırtasiye, elektronik, seyahat ve konaklama sektörlerinde Axess POS’larından yapacağınız her 100 TL üzeri işleme 10 TL, toplamda 40 TL chip-para kazanacaksınız. Üstelik Axess Mobil’den katılırsanız 10TL chip-para daha kazanma fırsatı yakalayın. Katılmak için YARIYIL yazıp 4566’ya SMS gönderin veya Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklayın. Bununla beraber Mobil uygulamayı Android tabanlı bir cep telefonundan edinmek için GooglePlay üzerindeki arama kutucuğunu Axess Mobil yazarak indirmeniz gerekiyor. Daha sonra gerekli giriş adımlarını gerçekleştirin. Giriş işlemini yaptıktan sonra Kampanyalar bölümündeki ” Sömestir dönemine özel 50 TL’ye varan chip-para!” Kampanyasının altında bulunan “Katıl” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. İOS tabanlı bir telefondan uygulamayı edinmek için Apple Store üzerindeki arama kutucuğunu Axess Mobil yazarak indirmeniz gerekiyor. Daha sonra gerekli giriş adımlarını gerçekleştirin. Giriş işlemini yaptıktan sonra Kampanyalar bölümündeki ” Sömestir dönemine özel 50 TL’ye varan chip-para!”  Kampanyasının altında bulunan “Katıl” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Kampanya kapsamında kazandığınız Chip paraları görmek için, Axess mobil kullanabilirsiniz. Axess mobili indirmek için eğer Android bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Chip paraları gözlemleyebilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna Axess Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız Chip paraları gözlemleyebilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

19 Ocak 2018 ile 5 şubat 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihler dışında yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir. Bununla beraber kampanyaya katılım gerçekleştirilmeden yapılan harcamalarda kampanya dahilinde değildir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır.
  • Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da isteğiniz var ise Akbank 7/24 açık müşteri hizmetlerinde yardım alabilirsiniz.
  • Kampanyadan en fazla bir defa faydalanabilirsiniz ve kampanya kapsamında en fazla 20 TL chip para kazanabilirsiniz.
  • Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir.
  • Kullanılmayan chip-para’lar  7 gün sonra geri alınacaktır.
  • Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler tarafından 0,65 TL (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir.

 

 

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.