Kampanya Bulucu

Axess’ten So Chic’e Özel Yüzde 30 İndirim Kampanyası

Kredi kartlarının belirli bir marka ve mağaza ile anlaşmalı olarak yürütmüş olduğu taksit, indirim ve puan kampanyalarının bir örneği bir kere daha başladı. Şimdi Axess kampanyaları ile So Chic’ten yapacağınız alışverişlerde %30 indirim fırsatından yararlanabileceksiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu So CHİC kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Axess kredi kartınız ile yapacağınız alışverişlerde 2. Üründe %30 indirimden faydalanabileceksiniz. Ayrıca yapacağınız 300 TL ya da daha üzeri alışverişlerde de Swarovksi taşlı gümüş kolye hediye edilecektir. Bunların da yanı sıra 2 ile 6 taksit arası alışverişlere +3 taksit fırsatı da sunarak 9 taksit ile alışveriş yapabilme şansınız bulunacak.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyası tüm bireysel Axess, Fish, Wings, Bank’O Card Axess, Axess exi26 ve sanal kartlar da geçerli olacak. Hem asıl kartlar, hem de bu kartlara bağlı olan ek kartlar bu kampanyadan faydalanabilecek. Ayrıca bu kampanya ticari kredi kartlarının ve Neo kartlarının da katılımına açık olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanabilmek için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize, kampanya ya da promosyon kodu kullanmanıza gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında herhangi bir So CHİC mağazalarından ya da www.sochic.com.tr adresinden alışveriş yapmanız durumunda kampanyaya otomatik olarak katılabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

20 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında Axess kart ile alışverişi yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapılan alışverişler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

  1. Ürüne Yüzde 30 İndirim Nasıl Olacak?

Kampanya kapsamında iki ürün almış olduğunuzda, daha ucuz olan ürünün fiyatı üzerinden %30 indirim yapılacaktır. Eğer alışverişinizin indirimli tutar en az 300 TL ise hediye kolyeyi de alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.