Kampanya Bulucu

Axess’ten Sevgililer Gününe Özel Kuyum Harcamalarına +2 Taksit

Sevgililer Günü kampanyaları, sevgilinize ya da eşinize alabileceğiniz birçok alternatif sunarken, son dakika alternatifi de Axess Kampanyalarından geldi. Bu kredi kartı kampanyası ile yapacağınız tüm kuyum harcamalarında +2 taksit imkanından faydalanabilirsiniz.

Kampanya 15 Şubat 2015 tarihine kadar yapacağınız alışverişlerde geçerli olacak. Kampanyada sadece seçili olan kuyum marka ve kuruluşlarından yapacağınız harcamalarda aktif olacaktır. Ayrıca size sunulan taksitler toplamda en fazla 4 taksit olabilir. Bunun nedeni ise yapılan son yasal düzenlemelerdir. Bu kampanya Axess kartın diğer kardeşlerinde de geçerli olacaktır. Wings, Free, Axess ve Fish kartlarının tümünde geçerlidir. Kampanyanın geçerliliği sadece bireysel kartlar için geçerlidir. Ticari kredi kartları artı taksit kampanyasından faydalanamazlar. Free kartlarınızdan kampanyaya katılım artı taksit ya da taksit erteleme olarak belirli ücrete tabi olacaktır. Bu karttan işlem başına 2,9 TL yansıyacaktır ve bu ücret ilk ekstreye yansıyacaktır.

Axess Sevgililer Günü

Axess Sevgililer Günü +2 Taksit kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Kampanya 15 Şubat 2015’e kadar kampanyaya dahil olan seçilmiş kuyum markalarında, vade farksız 2 taksitli işlemler için +2 taksit şeklindedir. Azami taksit sayısı 4 ile sınırlıdır.
• Kampanyadan Axess, Wings, Fish, ve Free sahipleri yararlanabilir.
• Free için Artı Taksit/ Erteleme kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
• Artı taksit kampanyasına Ticari Kartlar dahil değildir.
• Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi dokuz ayı geçemez. Kuyumla ilgili harcamalarda bu süre dört ayı geçemez. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyonla ilgili harcamalarda ve yemek, gıda, akaryakıt ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz. Ticari kartlar bu kapsama dahil değildir.
• Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.