Kampanya Bulucu

Axess’ten Sevgililer Günü kampanyası

Sevgililer günü yaklaşıyorken, herkesin bir hediye, sürpriz ve program yapma telaşı içine girdi. Eğer siz de bu harcamalarınızı yaparken aynı zamanda kazanmak istiyorsanız Axess’in yapmış olduğu kampanyayı bir incelemelisiniz. Çünkü şimdi Axess kampanyaları ile alışverişinizin %14’ü kadar Chip Para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Sevgililer Günü kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında belirlenen sektörlerde Axess kredi kartınızı kullanarak yapacağınız her 100 TL ve daha üzeri bir harcamadan, harcamalarınızın %14’ü kadar Chip Para kazanabilirsiniz. Bu kampanya ile toplamda 50 TL’ye kadar Chip Para kazanma şansınız olacak.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyası bireysel tüm Axess, Axess exi26, Wings, Free ve sanal kartlarda geçerli olacaktır. üstelik kampanya hem asıl, hem de ek kartlarda geçerli olacaktır. Bu kampanya Neo banka kartları için de geçerlidir. Bu kartların tamamı yapacağı alışverişlerle kampanyadan faydalanabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyadan faydalanabilmek için alışverişlerinizi yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kampanyaya kayıt olduktan sonra Axess banka sisteminde saat, optik, kuyum, kozmetik, çiçek, giyim ve restoran sektörlerine kayıtlı olan iş yerlerinden Axess kredi kartınızı kullanarak en az 100 TL’lik harcamalar yapmanız gerekir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyadan faydalanabilmek için www.axess.com.tr adresinde ki bu kampanyanın açıklandığı sayfada bulunan “Hemen katıl” butonuna tıklamanız, ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonundan mesaj göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne ASK yazıp, 4566’ya göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

1 Şubat tarihinde başlayan bu kampanya 14 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da alışverişleri yapmalıdır. kampanya Sevgililer Gününden sonra geçerli olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.