Kampanya Bulucu

Axess’ten Peşin Harcamalarınıza Ücretsiz, Faizsiz 3 Taksit Kampanyası

Kredi kartı ile yapılan kampanyaların çoğunluğu alışveriş yapmadan önce kaydolmanızı gerektiren taksit ya da puan kampanyaları üzerine kuruludur. Fakat Axess kampanyalarının sıklıkla yaptığı gibi şimdi peşin yaptığınız alışverişi 3 taksite bölebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında 100 TL ve üzerinde peşin harcamalarınızı 3 taksite bölebilirsiniz. Üstelik bu bölme işlemi için herhangi bir faiz ya da ücret ödemeniz de gerekmez. Bunun için yapmanız gereken tek şey harcamayı yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya bireysel tüm Axess kredi kartları ve Free, Wings Axess exi26 kartlarının katılımına açıktır. Kampanya hem asıl kartlar için, hem de ek kartlar için geçerlidir. Kurumsal, Business ve bireysel olmayan diğer kredi kartları bu kampanyadan yararlanamaz.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyaya kayıt olduktan sonra Axess kredi kartınız ile Axess üyesi iş yerlerinden, Axess özellikli Pos cihazları ile en az 100 TL’lik alışveriş yapmanız gerekmektedir. Alışverişten sonra kampanya kapsamına alındığınıza dair kısa mesaj ile bilgilendirme yapılacaktır. Taksitli olmasını istemiyorsanız iptal etmeniz gerekecektir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt olabilirim?

Banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzun mesaj bölümüne TAKSİT yazarak 4566’ya göndermeniz gerekecektir. Gelen onay mesajından sonra alışverişinizi yaparak kampanyaya katılabilirsiniz. Eğer alışverişinizin taksitli olmasını istemiyorsanız yine aynı telefonunuzdan IPTAL TAKSİT yazıp 4566’ya göndererek kampanyayı iptal edebilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya sadece Ekim ayı içerisinde geçerli olacaktır. 1 Ekim tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kayıt olmalı, daha sonra da gerekli alışverişi yapmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.