Kampanya Bulucu

Axess’ten Peşin Harcamalarınıza Faizsiz, Ücretsiz 3 Taksit Kampanyası

Kredi kartınız ile yapmış olduğunuz harcamalar peşin ise onu sonradan taksitlendirebilme şansınız olmaz. Onu peşin olarak ilk ekstrede ödemeniz gerekir. Ama artık Axess kampanyaları ile peşin alışverişlerinizi 3 taksit ile ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile, kampanya tarihleri arasında Axess üyesi iş yerlerinden 100 TL veya daha üzerinde yapmış olduğunuz peşin harcamaları 3 Taksit ile ödeyebilme şansınız oluyor. Bunun için yapmanız gereken tek şey harcama yapmadan önce kampanyaya kayıt olmak.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyasından tüm Axess, Free, Wings ve exi26 kredi kartları yararlanabilir. Kampanya sadece bireysel kredi kartlarında geçerlidir ve kurumsal kredi kartları kampanyanın dışındadır. Hem ek kartlar, hem de asıl kartlar bu kampanyadan yararlanabilir.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için taksitlendirmek istediğiniz harcamayı yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Bir kere kayıt olduktan sonra kampanya süresi boyunca yaptığınız peşin harcamaların hepsi 3 taksite bölünecektir. Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzun mesaj bölümüne TAKSİT yazıp, 4566’ya göndermeniz gerekir.

Kampanya Hangi Harcamalarda Geçerlidir?

Akbank kanalları ile yapacağınız fon alımları, vergi ödemeleri, fatura ödemeleri ve kuyum harcamaları kampanya kapsamında değildir. Ayrıca yasal mevzuat gereği yemek, telekomünikasyon, gıda ve kuyum harcamalarına taksit yapılabilme imkanı yoktur.

Taksitlendirilmesini İstemediğim Peşin Harcamaları Nasıl Yapacağım?

Eğer peşin alışverişlerinizi taksitlendirmek istemiyorsanız kampanyadan çıkmak için SMS atabilirsiniz. İptal SMS’i attıktan sonra ki harcamalarınızın hiç biri taksitlendirilmeyecektir. Bunun için yapmanız gereken tek şey, yine aynı telefondan İPTAL TAKSİT yazarak 4566’yagöndermektir. Kampanya kapsamında göndermiş olduğunuz SMS’ler standart olarak her mesaj için 0,65 TL’dir. Her GSM operatörü için bu ücret aynıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.